English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
14.01.2013
Rēzeknes Augstskolas darbinieki aicināti pieteikt vakances Ēnu dienai

Rēzeknes Augstskolas darbinieki aicināti pieteikt vakances Ēnu dienai

Ēnu diena ir visā pasaulē populāra skolēnu karjeras izglītības aktivitāte. Latvijas Ēnu diena ir biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija pasākums.

Trešo gadu Rēzeknes Augstskola ir oficiāli pieteikusies dalībai Ēnu dienā. Tāpēc augstskolas darbinieki aicināti pieteikt savu amatu ēnošanai līdz š.g. 28.janvārim, pieteikumu sūtot uz e-pasta adresi san@ru.lv.

 

Amats 

Īss amata apraksts (3-5 teikumi) 

Maksimālais ēnu skaits 

 

Kontaktpersona un ēnošanas vieta  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ēnu dienas laikā skolēni (no 4. līdz 12. klasei) var apmeklēt darba vietas un 4 – 6 stundas kļūt par dažādu darbinieku ēnām – vērot un izzināt savu ēnu devēju ikdienas darbu, tādējādi iepazīstoties ar sev interesējošās profesijas noslēpumiem.

          Uzziņai: pērn Rēzeknes Augstskolā Ēnu dienā piedalījās 72 skolēni no dažādām vietām: Kārsavas, Nautrēniem, Preiļiem, Balviem, Kaunatas, Dricāniem, Alūksnes, Varakļāniem, Liepnas, Aglonas, Līvāniem, Špoģiem, Rēzeknes. Jaunieši iepazina studiju prorektora, jurista, lektora, sabiedrisko attiecību speciālista, pētnieka, dekāna un citu jomu darba specifiku. Zīmīgi, ka 6 ēnotāji ir kļuvuši par RA studentiem.

 

Rēzeknes Augstskolas

 Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv