English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
04.09.2005
Suminām RA Rozi un Bruņinieku

Suminām RA Rozi un Bruņinieku

RA rektors Leonārs Svarinskis, vēlot veiksmīgu un radošu jauno darba cēlienu, izteica cerību, ka pirmo kursu studenti pratīs paņemt visu to, ko augstskola viņiem spēj sniegt – zināšanas, studijas un prakses iespējas ārzemēs, jautru studentu dzīvi. Svinīgā pasākuma laikā pie Nikodema Rancāna pieminekļa ziedus nolika 2004.gada Rēzeknes Augstskolas Roze Indra Adijāne un 2004.gada Rēzeknes pilsētas Mistera titula ieguvējs Edgars Bļinovs.

Savukārt studentisks gars valdīja pēcpusdienā, kad gājienā no Atbrīvošanas alejas 115 līdz Rēzeknes pilskalnam vienkopus pulcējās studenti un RA mācībspēki. Turpinot augstskolas tradīcijas, arī šogad RA no pirmkursnieku vidus tika izvēlēta Rozes un Bruņinieka. Rozes svētki izvērtās par atraktīvu pasākumu, kurā pirmo kursu studenti varēja iepazīties ar mācībspēkiem, piedalīties izklaidēs, savukārt Rozes un Bruņinieka titula pretendentiem bija iespēja parādīt sevi oratoru konkursā, izveicībā. Aktivitātes Rēzeknes pilskalnā beidzās ar ovācijām, jo žūrija paziņoja RA Rozes un Bruņinieka titula cienīgos studentus. Par Rozi tika sumināta Ekonomikas fakultātes pirmkursniece Vineta Cimdiņa, bet Bruņinieka godā celts topošais inženieris Boriss Moisejevs.

Svētki vienmēr ir atgādinājums tam, ka tālāk sekos jauns darba cēliens. Ceram, ka pēc skaisti nosvinētas Zinību dienas, Rēzeknes Augstskolā būs radošs un aktīvs studiju gads.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv