English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
28.11.2005
Konkurss “Eiropas vīzijas”

Konkurss “Eiropas vīzijas”

Konkurss tiek oganizēts projekta "myEurope@home" ietvaros visās Eiropas valstīs, aicinot piedalīties jauniešus no 17-25 gadiem. Jaunieši tiek aicināti izteikt savas domas, cerības vai šaubas par paplašināto Eiropu. Par šo konkursu jauniešus informē Starptautiskā Eiropas Kustība un nacionālās Eiropas Kustības, tai skaitā, Eiropas Kustība Latvijā.

Konkursa tēma: Pēc 2004. gada 1. maija Eiropa ir mainījusies. Eiropas Savienību tagad veido 25 valstis ar 450 miljoniem iedzīvotāju, kuri runā 20 valodās. Vai Tu domā, ka ES paplašināšanās ietekmē Eiropas identitāti? Kas būtu jādar, lai to stiprinātu? Izsakiet savas domas, cerības un bažas par paplašināto Eiropu!

Projekta myEurope@home konkurss “Eiropas vīzijas” tiek organizētas divās kategorijās:

Rakstu darbu konkurss
ietver esejas, rakstus un dzejoļus: “Izteic savu viedokli par paplašināšanos un Eiropas identitāti”. Maksimālais apjoms rakstu darbiem ir 3 lapas/1000 vārdi, lietojot fontu Times New Roman Size 12. Darbi jāiesniedz latviešu valodā.

Mākslas darbu konkurss
Ietver fotogrāfijas, komiksus un vizuālās mākslas darbus: “Lietojot jebkura veida izteiksmes līdzekļus, pastāsti, ko Tev nozīmē Eiropas paplašināšanās un Eiropas pilsonība”.

Mākslas darbu konkursa mērķis ir radīt tēlus, attēlojot ko Tev nozīmē paplašinātā Eiropa un Eiropas pilsonība. Grafiskā darba lielums – max A4 formāts, krasaini vai melnbalti, jebkura tehnika. Darbus jāatsūta arī elektroniskā fromātā.

Darbu iesniegšanas termiņš: 2006. gada 15. februāris, iesūtot Eiropas Kustībai Latvijā

Darbus lūdzam sūtīt: Eiropas Kustībai Latvijā, Vīlandes iela 3-11, Rīga, LV-1010 un elektroniski ekl@parks.lv līdz 2006. gada 15. februārim jeb tiešajiem projekta koordinatoriem on-line režimā http://www.european-movement.org/myeurope/competition.php līdz februāra beigām.

Izvērtēšanas procedūra:

Eiropas Kustības Latvijā neatkarīgā žūrija izvēlēsies 3 labākos darbus abās kategorijās un nosūtīs tos uz Starptautisko Eiropas Kustību, (labākie rakstu darbi tiks tulkoti uz angļu valodu). Visi iesniegtie oriģināldarbi tiks nosutīti konkursa organizatoriem – Starptautiskajai Eiropas Kustībai. Starptautiska žūrija izvēlēsies 25 labākos darbus, uzvarētajiem būs iespēja piedalīties AEGEE Vasaras universitātē (Summer University 2006) un katrs uzvarētājs, ko būs izvirzījusi starptautiskā žūrija, balvā saņems datoru vai digitālo kameru no Hewlett Packard.

Iesniegtie darbi būs aplūkojami arī projekta myEurope@home mājaslapā. Uzvarētāju publiska paziņošana gaidāma 2006. gada martā.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv