English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
25.01.2006
Sarunas par sadarbības iespējām

Sarunas par sadarbības iespējām

Janvārī Rēzeknes Augstskolu apmeklēja pārstāvji no Grieķijas un Spānijas. Viņu mērķis bija nodibināt ciešākus kontaktus un sadarbību ar RA. Šajā nolūkā viņi tikās ar RA Pedagoģijas fakultātes dekānu Jāni Dzerviniku, profesori Veltu Ļubkinu, docētāju Dzidru Dukštu, RA rektoru Leonāru Svarinski un RA prorektoru zinātniskajā darbā profesoru Gotfrīdu Noviku.

Kolēģiem no ārzemēm tika sniegts priekšstats par studiju procesu Rēzeknes Augstskolā, bija iespēja ielūkoties studiju darbu aizstāvēšanā. Tā bija projekta “Grundtvig 2” sagatavošanas vizīte un brauciena mērķis saistās ar jauna projekta iesniegšanu, kurš būs saistīts ar ekoloģisko izglītību. Tas būs mobilitāšu projekts, kur darba grupai būs iespēja triju gadu laikā vairākkārt apmeklēt projektā iesaistītās valstis un iegūt pieredzi ekoloģiskās izglītības jautājumu risināšanā.

Savukārt ciemiņi dalījās pieredzē par to, kādā veidā viņu valstī tiek organizēts darbs skolās, augstskolās un sevišķi pieaugušo izglītībā, kā projektos iesaistās skolēni un studenti. Viņi atzīst, ka jauniešu iesaistīšanās, piemēram, projektos, kuri skar jautājumus par gaisa piesārņojumu, zvejniecību, rūpniecību, tos mudina domāt pēc principa – es mīlu, es mācu, es aizsargāju. Viesi atzina, ka projektu izstrādei un realizēšanai dzīvē ir liela nozīmē. Tāpēc viņi vēlas sadarboties ar Rēzeknes Augstskolu un kopīgi izstrādāt ES projektu. Tikšanās laikā tika apspriesti projekta īstenošanas posmi, darba gaita un projekta pieteikuma detaļas.

Kā atzīst šīs vizītes iniciatore, profesore Velta Ļubkina, nākotnē šī sadarbība varētu izvērsties ciešāka.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv