English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
28.02.2006
MSDN Academic Alliance

MSDN Academic Alliance

No 2006.gada Rēzeknes Augstskolas Inženieru fakultāte piedalās programmā MSDN® Academic Alliance, kas piedāvā visaptverošu ekonomisko resursu bāzi, kura akadēmiskajām laboratorijām, mācību spēkiem un studentiem sniedz iespēju izmantot vismodernāko tehnoloģiju. Samaksājot gada abonēšanas maksu, Inženieru fakultāte iegūst piekļuvi pilnam Microsoft izstrādes rīku, serveru un platformu komplektam, kā arī saņem ikmēneša jauninājumus viena gada garumā. Īpašas programmas licences ļauj abonentiem instalēt programmatūru visos laboratorijas datoros apmācības un zinātniskos nolūkos.

Inženieru fakultātes studenti, kas pieteikušies uz mācību kursiem, kurus piedāvā fakultāte, drīkst programmatūru lejupielādēt vai aizņemties, lai instalētu to savos datoros un izmantotu studiju darbu vai personīgo projektu izstrādāšanā, - ne fakultātei, ne studentam par to nav jāmaksā papildus.

Uzmanību Inženieru fakultātes studentiem !

Trešdien 1.martā 13:10-13:50, Atbrīvošanas aleja 90, 114.auditorijā notiks informatīvais pasākums par MSDNAA programmas iespējam Rēzeknes Augstskolā.

MSDNAA administrators
Mihails Kijaško

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv