Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
16.05.2006
“Korokošana” hokeja gaisotnē Rēzeknes Augstskolā

Studentu izlasē spēlē: RSU1 „Greizie kompasi”, RSU2 „Ceļā uz maRSU”, LLU „Taifūns”, LSA starpaugstskolu „Seski”+suns, RPIVA, RTU „Rīgas Talantīgo Universitātes Sporta Pielūdzēji”, REA „...but Who Cares anyway...”, VRK „VRK”, DU, LPA „...Pūt un palaid...” Rēzeknes ielu pusē: asfalts, betons, krūmi, brikšņi, dubļi, ripas, bundžas, olas, spaiņi, kartupeļi, H2O ar piemaisījumiem etc. Spēles taktika: nepadoties, gūt vārtus kontrolpunktos un atgriezties reiz savā izejas punktā.

1.puslaiks: 14.00 - 19.00

Spēle sākas. 10 studentu izlases komandas dodas uz savām starta pozīcijām. Tiesneši nav piekukuļojami. Tiek dots signāls sākt spēli. Dodoties no kontrolpunkta uz kontrolpunktu studentiem jāpārvar pretinieka jeb Rēzeknes ielu izliktie šķēršļi. Tiek fiksēts laiks un piešķirti punkti. 9 grupējumi ar drošo prātu un vēl joprojām uz saviem kātiem atrod ceļu uz vārtiem, bet ...„Seski” +suns nolemj daļu puslaika pavadīt uz rezervistu beņķa. Veiklākie „kāti” pieder REA „...but Who Cares anyway...”, un viņi distanci beidz pirmie, daudz neatpaliek vienmēr kopā raujošie VRK „VRK”, trešie ar taifūna postošo spēku finišē un konkurentus apsteidz LLU „Taifūns”. Puslaika beigas. 20:0 studentu labā.

2. puslaiks: 22.00 – rītausma

Spēle turpinās. Rezultāts nemainīgs. Pretinieks maina spēlētājus – ielu vietā stājas pirts, Solovju ezers un dejas. Studenti spēlētājus nemaina. Jā, ir nogurums, bet viņi nepadodas! Tiek pieprasīts pārtraukums. Karsējmeitenes (AUDEO) uzmundrina studentu izlasi. Pretēji vispārpieņemtajam, labākie spēlētāji tiek apbalvoti jau tagad. Spēka rezervju papildināšanai viņiem tiek pasniegts vietējais Stenlija kauss, „putojošais brūnais” (ražots Latvijā a/s A.), personīgais hokeja laukums regulāriem treniņiem, taures pašiedvesmai (tiks izmantotas arī kritušo modināšanai), rezerves hokeja kāts un ripas. Spēle var turpināties. Vārti jāgūst pirtī, ezerā vai deju zālē. Puslaika beigas. Rezultāts: grūti nosakāms.

3.puslaiks: vispār jau tas bija rīts Studentu komanda guļ. Un brauc mājās. Komentētājs: „Labs rezultāts. Paldies spēlētājiem, paldies līdzjutējiem Bez jums spēle nebūtu izdevusies. 3.puslaiks tiks izspēlēts nākamgad.”