English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
06.09.2006
ESF finansēts izglītības projekts Rēzeknes augstskolā

ESF finansēts izglītības projekts Rēzeknes augstskolā

Globalizācija un Eiropas integrācija rada aktuālu nepieciešamību uzlabot Latvijas uzņēmumu darba un konkurences spējas. Šī mērķa sasniegšanai ir vēlams izstrādāt vai pieņemt vienotu un pietiekoši vispārīgu modeli, ar kura palīdzību varētu klasificēt organizācijas pēc to brieduma pakāpes un noteikt aktivitātes, kas ir jāveic, lai organizācija varētu paaugstināt savu brieduma un konkurētspējas pakāpi, kļūt produktīva un pievilcīga tās darbiniekiem. Viens no šādiem modeļiem ir “organizācijas brieduma modelis”, kas ir izstrādāts ASV 20.gs astoņdesmitajos gados.

Projekta mērķis ir izstrādāt tālākizglītības kursa “Organizācijas brieduma modelis” metodiskos materiālus un aprobēt šo kursu, veicot mērķa grupas (Rēzeknes reģiona uzņēmumu darbinieku) apmācīšanu.

Galvenais darbības virziens projektā ir informācijas apkopošana, adaptēšana un noformēšana, kā arī mērķa grupas apmācība un sagatavoto materiālu izplatīšana sabiedrībā izmantojot mūsdienu informācijas tehnoloģijas. Projekta partneri ir Rīgas Tehniskā universitāte un Rēzeknes biznesa centrs.

Projekta sagaidāmais rezultāts ir inovatīvs minētā studiju kursa metodisko materiālu kopums un apmācīta mērķa grupa.

Projekts tiks īstenots no 2006.gada jūnija līdz 2007.gada maijam Rēzeknē.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv