English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
06.11.2006
Informācija par Eiropas Savienību internetā

Informācija par Eiropas Savienību internetā

Informācijas punkts ne tikai sniedz informāciju, izplata informatīvos materiālus un organizē pasākumus par Eiropas Savienības (ES) jautājumiem, bet arī piedāvā elektroniskos informācijas resursus internetā. Projekta mājas lapā (http://www.lu.lv/biblioteka/e-Eiropa/) līdzās informācijai par EUROPE DIRECT un tā aktivitātēm, iespējams piekļūt pilna teksta materiāliem par dažādiem ES jautājumiem. E-Eiropas mājas lapas sadaļā e-Bibliotēka (http://www.lu.lv/biblioteka/e-Eiropa/e-biblioteka/) jebkuram interesentam pieejami dokumentu Pilnie teksti PDF formātā. E-Bibliotēkā pa tēmām sakārtoti ES svarīgākie dokumenti, dibināšanas līgumi, dažādi informatīvi izdevumi, bukleti par ES institūcijām, atskaites, statistika un citi materiāli latviešu un angļu valodā.

Savukārt e-Bibliotēkas sadaļā Jaunieguvumi pieejami jaunieguvumu saraksti par LU Bibliotēkā 2005. un 2006.gadā saņemtajām grāmatām par Eiropas Savienību. Grāmatu saraksti sakārtoti hronoloģiski pa mēnešiem.

Bez elektroniskās bibliotēkas, mājas lapā dotas arī 160 tematiski sakārtotas Saites (http://www.lu.lv/biblioteka/e-Eiropa/saites/) uz dažādiem interneta resursiem, kas saistīti ar ES. Izmantojot saites, iespējams piekļūt ES oficiālajiem dokumentiem, dažādu institūciju mājas lapām, informācijai par izglītību, darbu un ceļošanu ES un citai informācijai.

Izmantojot iespēju Jautājiet mums, jebkurš lietotājs no jebkuras vietas mums var uzdot jautājumu, kas saistīts ar Eiropas Savienību, un saņemt atbildi pa e-pastu.

Saņemiet informāciju par Eiropas Savienību, nenākot pie mums! Jo Eiropas Komisijas informācijas punkts EUROPE DIRECT Latvijas Universitātes Bibliotēkā projekta mājas lapu attīsta tā, lai lietotājiem piedāvātu arvien vairāk informācijas pakalpojumus internetā.

Uģis Šķēle,

EUROPE DIRECT Rīgas informācijas punkta darbinieks

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv