English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
06.09.2007
Zinību diena un Rozes svētki Rēzeknes Augstskolā

Zinību diena un Rozes svētki Rēzeknes Augstskolā

Rozes svētku laikā tika noskaidroti Rozes un Bruņinieka titula ieguvēji. Roze-kas ir Rēzeknes Augstskolas apburtā princese un augstskolas patronese, un tās Bruņinieks tiek izvēlēti no aktīvākajiem, atjautīgākajiemun drošākajiem visu fakultāšu pirmo kursu studentiem.

Šogad par radošu, atraktīvu un drosmīgu aktivitāti Rozes tituls tika piešķirts Pedagoģijas fakultātes studentei Unai Lauskiniecei un Inženieru fakultātis studentam Jānim Aleksānam. Una uzsāks studijas “Vides dizaina” specialitātē, savukārt Jānis izvēlējies “Vides inženiera” studiju programmu. Rozes un Bruņinieka titula ieguvēji visu gadu būs tie studenti, kuri prezentēs augstskolu dažādos pasākumos un godam nesīs augstskolas vārdu.

Lai kļūtu par titulu ieguvējiem, studenti rādīja savas dziedāšanas un aktiermākslas prasmes. Tika spēlētas dziesmu spēles, studenti piedalījās pasakas spēlē par karaļvalsti Studentiju, pārbaudīja savas erudīcijas spējas, atbildot uz āķīgiem jautājumiem, un ātrrunāšanas konkursā pusminūtes laikā mēģināja tikt galā ar sarežģītiem izrunas teikumiem.Visus pirmskursniekus cīņā par Rozes un Bruņinieka titula ieguvējiem vērtēja žūrija –augstskolas rektors un prorektore, kā arī Studentu pašpārvalžu vadītāji.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv