English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
10.12.2007
Rēzeknes Augstskolas Inovāciju centra atklāšana

Rēzeknes Augstskolas Inovāciju centra atklāšana

Tā pamatfunkcija ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanu, nodrošinot tos „inkubācijas periodā” ar telpām, infrastruktūras un konsultāciju pakalpojumiem uzņēmējdarbības jautājumos.

Rēzeknes Augstskolas studentiem un docētājiem tā būs vienreizēja iespēja uzsākt savu uzņēmējdarbību šajā biznesa inkubatorā, saņemot nepieciešamo atbalstu no inkubatora operatora, kas ir Latgales aparātbūves tehnoloģiskais centrs. Lai jaunais uzņēmējs varētu nodarboties ar pakalpojumu sniegšanu vai preču ražošanu un blakus rūpēm būtu jāvelta mazāks laiks, tad inkubatora operators nodrošinās pakalpojumus, kas palīdzēs nodibināt uzņēmumu, izstrādāt darbības un attīstības plānus, kā arī sniegs kvalitatīvus finanšu, mārketinga un citus tieši ar uzņēmuma pamatdarbību nesaistītos pakalpojumus.

Pateicoties tam, ka RAI atrodas Rēzeknes Augstskolas studentu viesnīcā, Maskavas ielā 22, tad Inovāciju centra telpas tikušas arī pie zīmīga nosaukuma – Ideju viesnīca. Ideju viesnīcā jaunajiem uzņēmumiem būs pieejamas iekārtotas biroja un ražošanas telpas, zāles semināru un konferenču rīkošanai.

Projekta ietvaros tiks atbalstītas aktivitātes, kas ir saistītas ar jaunu, inovatīvu uzņēmumu izveidi un zinātnisko darbību, saņemot valsts atbalstu. Nodrošinot labvēlīgus apstākļus uzņēmuma dibināšanai, šāda biznesa inkubatora izveide sekmēs mazo un vidējo uzņēmumu sektora attīstību Latgales reģionā, kā arī paplašinās darbavietu skaitu.

Sīkāku informāciju par atbalstāmajām aktivitātēm var iegūt biedrībā „Latgales aparātbūves tehnoloģiskais centrs” Maskavas iela 28B, Rēzeknē, vai mājas lapā www.idejuviesnica.lv

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv