English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
26.02.2008
Stipendiju konkurss "Open Mind" ir noslēdzies!

Stipendiju konkurss "Open Mind" ir noslēdzies!

Piektdien, 22. februārī stipendiju konkursa „Open Mind" organizatori atraktīvā noslēguma ceremonijā pasniedza Lielās stipendijas un veicināšanas stipendijas tiem studentiem, kuru darbi bija spējuši pārliecināt kompetentos ekspertus. Paši studenti pauda, ka gandarījums ir par laiku, kuru dažādi viedokļu līderi un sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri bija apvienoti Lielajā ekspertu komisijā - Hansabankas valdes priekšsēdētājs Māris Avotiņš, asociētais profesors Roberts Ķīlis, Rīgas Tehniskās universitātes rektors Ivars Knēts, Latvijas universitātes bijušais rektors Ivars Lācis, Latvijas Universitātes profesore Žanete Ozoliņa, Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, Ekonomistu apvienība 2010 prezidents Ojārs Kehris, „Dalkia International" pārstāvis Guntars Kokarevičs, kā arī Hansabankas bijusī vadītāja un finanšu eksperte Ingrīda Blūma- ieguldījuši lasot studentu darbus un sniedzot savu vērtējumu.

„Open Mind" Lielās stipendijas laureātu vidū ir Rēzeknes Augstskolas Ekonomikas fakultātes Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas „Ekonomika” (specializācija finanšu un grāmatvedības vadība) 3.kursa studente Anita BALTALKSNE ar darbu „Latvijas komercbanku kreditēšanas politikas analīze Latvijas tautsaimniecības ilgtspējīgas attīstības kontekstā”. Apsveicam!

Lielās stipendijas tika piešķirtas arī Latvijas Universitātes, Vidzemes augstskolas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Baltijas Starptautiskās akadēmijas, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Banku augstskolas, Ekonomikas un Kultūras augstskolas un Ventspils augstskolas studentiem.

Veicināšanas stipendiju saņēmēju vidū ir Rēzeknes Augstskolas Ekonomikas fakultātes Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas „Ekonomika” (specializācija finanšu un grāmatvedības vadība) 3.kursa studente Kristīne STOLIPINA par darbu „Izpēte par Latvijas komercbanku produktu piedāvājumu studentiem”. Apsveicam!

Stipendiju konkurss „Open Mind" turpināsies arī šogad - jau maijā tiks izsludinātas konkursa tēmas, no septembra līdz oktobrim notiks konkursa 1. kārta, novembrī labākie darbi tiks izvirzīti 2. kārtai, un no 1. decembra līdz 2009. gada 31. martam studentu vai studentu grupas, konsultējoties ar ekspertiem, izstrādās pētījumus, lai jau 2009. gada maija beigās noteiktu labākos.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv