English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
16.10.2008
Rēzeknes Augstskolu apmeklē Aloizs Vaznis

Rēzeknes Augstskolu apmeklē Aloizs Vaznis
A.Vaznis studentiem lasīja lekciju. Tā kā sarunas tēma bija saistīta ar cilvēktiesību ievērošanu, tad lielākā klausītāju auditorija bija RA Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes studenti, kuri studē tiesību zinātnes. Lekcijas laikā A.Vaznis būtisku uzmanību veltīja telefonsarunu noklausīšanas aspektiem, atzīstot, ka pēdējā laikā šie skandāli sabiedrībā uzjundī trauksmi. „Telefonsarunu noklausīšanās ir pastāvējusi visos laikos. Taču mūsdienās cilvēkam, kurš lūdz noklausīties sarunas un cilvēkam, kurš to atļauj, būtu jāuzņemas lielāka atbildība, kā arī jāizvērtē, kādiem mērķiem tas tiek darīts,” teica A.Vaznis.
Zvērināts advokāts uz Rēzekni bija atvedis arī savu grāmatu „Informācija pārdomām”. Lekcijas laikā tās autors norādīja, ka šobrīd ir ļoti daudz informācijas, kuru vajadzētu pārdomāt un tikai tad izplatīt tālāk. Viņš sacīja, ka pašlaik ir būtiskas neskaidrības daudzos likumos. Vēl jo vairāk – likumu vēl nepaspēj pieņemt, bet uzreiz tiek veiktas izmaiņas un dažādi grozījumi. „Šādas situācijas atkārtojas ļoti bieži un tas cilvēkos rada nedrošības sajūtu,” piebilda A. Vaznis.
Atvadoties A.Vaznis vēlēja tiesībzinātņu studentiem neiekalt likumus, bet katru no tiem analizēt, pārdomāt, izteikt viedokli. Pēc lekcijas visiem interesentiem A.Vaznis dāvināja grāmatu „Informācija pārdomām”.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv