English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
16.01.2009
Altsolem mājas prezentācija Rēzeknes Augstskolā

Altsolem mājas prezentācija Rēzeknes Augstskolā

Plānotais pasākuma norises laiks 2009. gada 27. februārī (vēl tiks precizēts). Interesentus lūgums pieteikties Rēzeknes Augstskolas Tālākizglītības centrā līdz 20. februārim. Jāatsūta vārds uzvārds, e-pasta adrese, organizācija, ko pārstāvat. Apmācības bez dalības maksas. E-pasts: tic@ru.lv, tālr. 64625866.

Iepazīšanās

No 2007.gada līdz 2010.gadam tiek īstenots Leonardo da Vinči programmas finansēts projekts „ILLIMITED - Implementing Language Learning Materials to Increase Teachers Education Development”, kas ir turpinājums 2005.gadā uzsāktajam projektam „Altsolem” (Applied Language Training for Speakers of Other Languages through E- and M-learning/E- un m- mācību izmantošana valodu apguves procesā). Abos minētajos projektos no Latvijas bija iesaistīti divi sadarbības partneri: Latviešu valodas apguves valsts aģentūra un ICD Riga. No 2008.gada decembra mainījies viens sadarbības partneris - Latviešu valodas apguves valsts aģentūras vietā piedalās Latvijas Pieaugušo izglītības apvienība.

Kas ir Altsolem māja

Altsolem māja ir tiešsaistes režīmā veidota mācību vide ar daudzveidīgām iespējām atbalstīt informācijas un komunikāciju tehnoloģijas izmantošanu mācību procesā (e- un m-mācību izmantošana valodu apguves procesā). Tā ir vienkārši lietojama, elastīga, adaptējama, lēta programmatūra, ko var izmantot valodas apguves programmu, kursu izstrādei un īstenošanai. Tā ir vide, kur var sarunāties ar saviem studentiem un kolēģiem. Māja ir pieejama latviešu, igauņu, angļu, vācu, bulgāru, spāņu un itāļu valodās. Latviešu valodā māja pilnībā būs pieejama projekta īstenošanas gaitā.

Ieskatieties Altsolem mājā www.altsolem.net (ejiet uz Uzņemšanu).

Prezentācija būs noderīga Jums, ja vēlaties vairāk uzzināt par:

  • informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (datoru, fotoaparātu, mobilo tālruņu, mūzikas atskaņotāju u.c.) izmantošanu mācību procesā;
  • bezmaksas risinājumu tālmācību un sasaistīto mācību (klātienes un neklātienes mācību mijiedarbība) kursu organizēšanu;
  • tiešsaistes vidi, kur apspriest jautājumus, kas saistīti ar jauno tehnoloģiju izmantošanu valodas mācību procesā,

Altsolem mājas prezentācija
  • Altsolem mājas apskate gida pavadījumā; idejas un piemēri mājas izmantošanai.
  • Atskats, kā un kāpēc tapa Altsolem māja.
  • Informācija par Altsolem turpinājuma projektu un redzējums, kāda izskatīsies Altsolem māja 2010.gadā.
  • Informācija par apmācībām Altsolem mājas izmantošanā un iespējām iesaistīties Altsolem mājas attīstībā.
  • Patstāvīga Altsolem mājas apskate;
  • Altsolem mājas lietošanas apmācība.
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv