English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
04.02.2009
Rāznas nacionālā parka prezentācija Rēzeknes Augstskolā

Rāznas nacionālā parka prezentācija Rēzeknes Augstskolā
Rāznas nacionālā parka atļauju un attīstības sektora vadītāja Irēna Muskare un dabas aizsardzības daļas vecākā inspektore Regīna Indriķe klāstīja, ka Rāznas nacionālā parka uzdevumu loks ir plašs – pārvaldīt parka teritoriju un kontrolēt biotopu un dabas resursu aizsardzību un izmantošanu regulējošo normatīvo aktu ievērošanu, īstenot valsts dabas aizsardzības politiku, kā arī veikt virkni darbību, kas saistītas ar augu īpaši aizsargājamo sugu saglabāšanu un kultūrvēsturisko vērtību saglabāšanu veicināšanu.
Rēzeknes Augstskolas Zinātņu prorektors Edmunds Teirumnieks norādīja, ka Rāznas nacionālais parks veic ļoti vērtīgu darbu – apzinot Latgales dabas vērtības, sniedzot informāciju sabiedrībai par to saglabāšanu, kā arī sekmējot Rāznas apkārtnes pētniecības procesus.
RA Ekonomikas fakultātes profesore Irēna Silineviča uzsvēra, ka studentiem ir lieliska iespēja izvēlēties tēmas saviem kursa darbiem, diplomdarbiem un veikt nozīmīgus pētījumus.
Prezentācijas laikā studenti guva lielisku ieskatu par Rāznas nacionālā parka darbību un šī informācija būs noderīga arī studiju procesā.
Jāpiebilst, ka no 15. janvāra līdz 13. februārim Rēzeknes Augstskolā, Atbrīvošanas alejā 90 ir aplūkojama Rāznas nacionālā parka fotokonkursa izstāde.
Lolita Kivleniece-Kuzņecova, SAN
M.Justa fotoRA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv