English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
11.02.2009
Mācību brauciens uz Skotiju

Mācību brauciens uz Skotiju
No 2009. gada 31. janvāra līdz 7. februārim Rēzeknes Augstskolas (RA) Svešvalodu katedras lektore Inta Rimšāne piedalījās mācību braucienā uz Edinburgu (Skotijā) „The Professional Development of Teachers in Scotland”. Brauciena izmaksas sedza Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas stipendija Mācību braucienu programma.
Brauciena dalībniekiem no 20 Eiropas valstīm bija iespēja dzirdēt ne tikai par jaunākajām tendencēm skolotāju izglītībā, bet arī apmeklēt pamatskolu, vidusskolu, profesionālās izglītības vidusskolu Edinburgā, kā arī klausīties lekcijas Glāzgovas Universitātē.
Šādi mācību braucieni ir informācijas un pieredzes apmaiņa par izglītības sistēmām un politiku dažādās Eiropas Savienības valstīs un kandidātvalstīs. Uz to var pieteikties vadošie izglītības speciālisti (izglītības iestāžu vadītāji, administratīvais personāls vietējā, reģionālajā un valsts līmenī, vecāku komiteju vadītāji, skolotāju izglītotāji utt.).
Šogad uz mācību braucieniem var pieteikties līdz 2009. gada 9. aprīlim. Sīkāka informācija par stipendijām Akadēmisko programmu aģentūras mājas lapā www.apa.lv.

Inta Rimšāne

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv