English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
12.02.2009
Rēzeknes Augstskolā notiek Swedbank finansētās vieslekcijas

Rēzeknes Augstskolā notiek Swedbank finansētās vieslekcijas

Rēzeknes Augstskolā (RA) aizsācies jauns studiju gads. Augstskola aktīvi turpina savu darbību, organizē pasākumus un sekmē sadarbību ar dažādām institūcijām, kā arī gatavojas studentu uzņemšanai nākamajam studiju gadam.
Aizvadītajā gadā RA veiksmīgi sāka sadarboties ar Swedbank. Pagājušā gada nogalē ar bankas finansiālu atbalstu Rēzeknes Augstskolā, Atbrīvošanas alejā 90 tika ierīkots atpūtas stūrītis. RA studentiem un viesiem ir iespēja 3. stāva vestibilā brīvos brīžos atpūsties stūra dīvānā, kā arī lekciju gatavošanai izmantot ērtus galdiņus.
Februārī Rēzeknes Augstskola uzsāka realizēt vēl vienu aktivitāti, kura tiek īstenota ar Swedbank gādību. Atbalstot bankas iniciatīvu un izmantojot piešķirto finansējumu Rēzeknes Augstskolas studentu zināšanu loka paplašināšanai un kompetences paaugstināšanai tiek rīkotas vieslekcijas.
10. februārī aizsākās vieslekciju cikls Rēzeknes Augstskolā, kurā bija iespēja piedalīties gan augstskolas studentiem, gan mācībspēkiem. Nodarbības vadīja SIA „Saskarsmes skola” lektore mg.soc.sc., psych. Santa Līce-Krūze. Rēzeknes Augstskolā, Atbrīvošanas alejā 90, studentiem bija iespēja vairāk uzzināt par tēmu „Vadītāja apmācība”. Pēc lekcijas noklausīšanās akadēmiskās bakalaura studiju programmas „Vadības zinātne” studente Kristīne Belinska teica: „Studentiem, kuri savu nākotni izvēlējušies saistīt ar ekonomiku un studē RA Ekonomikas fakultātē ir ļoti būtiski lielu vērību pievērst ne tikai aktuālajam nozarē, bet arī veltīt laiku personības izkopšanai. Lekcijas mums sniedza jaunas zināšanas, kā arī atsauca atmiņā vispār zināmas lietas, kuras jāņem vērā strādājot kolektīvā. Studentu vārdā varu teikt lielu paldies Swedbank, ar kuras finansiālu atbalstu notika šis pasākums.”
Savukārt Rēzeknes Augstskolas Informāciju tehnoloģiju centrā, Atbrīvošanas alejā 115, vieslektore Santa Līce-Krūze vairāk stāstīja par tēmu „Pašefektivitāte”. „Ne tikai interesantas, bet arī ļoti noderīgas lietas un praktiskus padomus mēs saņēmām šīs lekcijas laikā. Skatot šo tēmu droši vien ne tikai es, bet arī daudzi Rēzeknes Augstskolas studenti, aizdomājās par lietderīgu laika izmantošanu, plānošanu. Daudzpusīgs un saistošs materiāls. Vēl jo vairāk priecē tas, ka pēc lekciju noklausīšanās tiks izsniegta mācību un konsultāciju centra „Saskarsmes skola” apliecība,” atzīst Rēzeknes Augstskolas profesionālās bakalaura studiju programmas „Ģeogrāfijas un sociālo zinību skolotājs” studente Ieva Useniece.
Jāpiebilst, ka vieslekcijas kopumā apmeklēja gandrīz 200 klausītāju no Rēzeknes Augstskolas. Martā un aprīlī ir plānots aizsākto vieslekciju ciklu turpināt, aicinot uz Rēzeknes Augstskolu lektorus, kuru vadītās nodarbības sniegtu studentiem jaunas zināšanas un paaugstinātu viņu kompetenci.
Rēzeknes Augstskola izsaka lielu pateicību Swedbank par piešķirto finansējumu un izteic cerību, ka aizsāktā sadarbība tiks turpināta.

Lolita Kivleniece-Kuzņecova, SAN
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv