English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
09.03.2009
Internacionālā vienotībā Rēzeknes Augstskolā

Internacionālā vienotībā Rēzeknes Augstskolā
4. martā Rēzeknes Augstskolā notika vērienīgs un savdabīgs pasākums – International students evening.
Draudzīga satikšanās, kas izauklēta Rēzeknes Augstskolas Ārējo sakaru daļas paspārnē, starp apmaiņas programmas Erasmus dalībniekiem, gan tiem, kas atrodas procesā, gan tiem, kas jau to izbaudījuši, vai arī sirdī lolo vēlmi ļauties svešuma burvībai, kā arī docētājiem un vienkārši interesentiem.
Ar savas valsts nacionālajām bagātībām un šarmu iepazīstināja Armēnijas, Gruzijas, Lietuvas, apmaiņas studenti, kas ar stāstījumiem un nelieliem video centās parādīt sev raksturīgāko. Īpašs prieks bija par Azerbaidžānas vieslektora profesora Nadir V. Ibadov emocionālo un aizraujošo stāstījumu, kas pavadīja šīs valsts dabas unikalitātes un cilvēku atainojumu video. Tieši no stāstījumiem klātesošie pārņēma to enerģiju, kas savaldzina un ieinteresē par svešo un aicina to izzināt.
Savā pieredzē dalījās arī RA studenti, kas jau pabijuši kādā no valstīm Erasmus programmas ietvaros. Par saviem iespaidiem pastāstīja un vizuāli parādīja Beļģijā un Vācijā studējušie pašmāju studenti. Kā arī atklāja dažas apmaiņas programmas īpatnības un priekšrocības.
Šajā oficiālajā daļā, informācija, fakti, tika uzņemti caur redzēto un dzirdēto, bet sekoja arī turpinājums atbrīvotākā gaisotnē, kad ikviens varēja kultūru baudīt caur nacionālajām virtuvēm, kuras piedāvāja Gruzijas, Armēnijas studenti un tie, kuri pabijuši Vācijā, Lietuvā un Beļģijā. Varēja nogaršot arī pašmājām raksturīgo. Un tā, baudot kādu simtiem sajūtu izsaucošu ēdienu, ikviens varēja tuvāk iepazīties, uzzināt sev interesējošus jautājumus, viedokļus un gūt jaunus priekšstatus.
Ieva Useniece, RA Studente
M. Justa fotoRA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv