English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
24.03.2009
Uzzini vairāk par drošu ceļošanu

Uzzini vairāk par drošu ceļošanu
9. aprīlī plkst. 11.30 Rēzeknes Augstskolā 115.auditorijā (Atbrīvošanas alejā 90) būs tikšanās, kuras laikā varēs uzzināt par drošas ceļošanas priekšnosacījumiem, kā arī saņemt Eiropas Veselības apdrošināšanas karti. Uz pasākumu aicināti Rēzeknes Augstskolas studenti, mācībspēki un darbinieki!
Vai zini, ko nozīmē droša ceļošana? Ko darīt, ja esi ārzemēs nonācis nepatikšanās un kur meklēt palīdzību? Kāpēc ir svarīgi apdrošināties? Kas ir Eiropas veselības apdrošināšanas karte? Kā var reģistrēties Konsulārajā reģistrā? Vai TU to visu droši zini?
Ārlietu ministrija martu un aprīli ir izsludinājusi par drošas ceļošanas mēnesi un aicina Tevi uz tikšanos! Diplomāti, kas paši ir strādājuši par konsuliem, pastāstīs par Latvijas konsulāro dienestu ārvalstīs, kā arī par to, kā rīkoties un kur meklēt palīdzību, ja esi nokļuvis nelaimē, atrodoties ārpus Latvijas.
Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja uz vietas saņemt Eiropas Veselības apdrošināšanas kartes. Lai pieteiktos kartes saņemšanai, līdz 6.aprīlim nosūti savu vārdu, uzvārdu un personas kodu uz e-pastu: lolita@ru.lv
Kartes saņēmējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Kontaktpersona: Lolita Kivleniece-Kuzņecova, RA Sabiedrisko attiecību nodaļa, tālr. 26481995.

Ceļosim prātīgi un droši! Uz tikšanos!


Konsulārā informācija Ārlietu ministrijas mājas lapā:
http://www.mfa.gov.lv/lv/KonsularaInformacija/
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv