English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
25.03.2009
Rēzeknes Augstskola piedalās tūrisma izstādē "ITB Berlin"

Rēzeknes Augstskola piedalās tūrisma izstādē "ITB Berlin"
No 11. līdz 15. martam Berlīnē norosinājās pasaules lielākā tūrisma izstāde „ITB Berlin”, tajā piedalījās arī pārstāvji no Rēzeknes Augstskolas.
Šogad piedalījās aptuveni 180 valstu, pārstāvot tādus mārketinga segmentus, kā tūrisma un ceļojumu tehnoloģijas, tūrisma apgāde, kruīzi, kultūras ceļojumi, jauniešu tūrisms, ekotūrisms u.c. Rēzeknes Augstskolas Ekonomikas fakultātes 3.kursa studente Laura Rimšāne un pasniedzēja Inese Silicka pārstāvēja tūrisma izglītības un apmācības segmentu, prezentējot RA profesionālā bakalaura studiju programmu "Uzņēmējdarbība" ar specializāciju "Tūrisma un viesnīcu uzņēmējdarbības vadībā”.
Rēzeknes Augstskolai Vācijas partnera Fachochschule Worms ielūgums piedalīties izstādē „ITB Berlin”, bija liels pagodinājums, jo tas garantē augstas kvalitātes kontaktus ar klientiem un sadarbības partneriem visās tūrisma biznesa jomās.
Mūsu brauciena mērķis bija ne tikai prezentēt RA studiju programmu, bet arī nodibināt kontaktus ar dažādām viesnīcām, kur studenti varētu iziet studiju programmā iekļauto obligāto praksi. Par to, vai mūsu brauciens ir bijis auglīgs ar panākumiem varēs spriest nākošā gada studenti, kuri, varēs izvēlēties prakses vietu ne tikai Grieķijā un Vācijā, bet arī kādā citā Eiropas valstī.

Laura Rimšāne, RA studente
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv