English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
03.04.2009
Ieraugi, uzzini, izvēlies! Informācijas diena Rēzeknes Augstskolā

Ieraugi, uzzini, izvēlies! Informācijas diena Rēzeknes Augstskolā
17. aprīlī plkst. 10.00 Rēzeknes Augstskolā (Atbrīvošanas alejā 90) notiks Informācijas diena.
Atbrīvošanas alejā 90 uz tikšanos ar augstskolas administrāciju, fakultāšu dekāniem, mācībspēkiem aicināti visi studētgribētāji un interesenti.
Šajā laikā tiks sniegta informācija par studiju iespējām Rēzeknes Augstskolā, budžeta vietu skaitu, ārpus studiju aktivitātēm. Pēc tam sekos RA Ekonomikas fakultātes prezentācija, kuras laikā topošie ekonomisti, grāmatveži, uzņēmēji kopā ar fakultātes mācībspēkiem atklās savas fakultātes priekšrocības un aicinās apmeklētājus piedalīties viktorīnā.
Uzreiz pēc augstskolas prezentācijas varēs iepazīties ar Inženieru fakultātes laboratorijām, lai „pataustītu un savām acīm redzētu”, ko dara topošie inženieri praktiski. Interesentu grupas Atbrīvošanas alejas 90 2.stāva foajē gaidīs Inženieru fakultātes studenti, lai pavadītu uz laboratorijām. Apmeklējot laboratorijas, varēs saņemt loterijas biļetes, lai piedalītos izlozē, kas notiks turpmāko aktivitāšu noslēgumā ITC Atbrīvošanas alejā 115, 204.telpā.
Plkst. 12.00 Atbrīvošanas alejā 115 interesenti aicināti apmeklēt Informāciju tehnoloģiju centru. Tur notiks Humanitāro un juridisko zinātņu, Inženieru un Pedagoģijas fakultāšu prezentācijas.
Iesaistoties diskusijās, konkursos, interaktīvajās spēlēs interesenti varēs uzzināt par otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmu „Svešvalodas (angļu vai vācu) skolotājs” un otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmu „Tulks referents”, par studentu apmaiņas iespējām ERASMUS stipendiju programmā mobilitātei ārzemēs. Topošie filologi palīdzēs iepazīt simbolus, tēlus, vārdus. Vēsturnieki aicinās arheologa darbnīcā, lai saliktu trauku no lauskām. Savas zināšanas par vēsturiskām personībām faktiem un notikumiem varēs pārbaudīt viktorīnā. Savukārt tie, kuri interesējas par ģeogrāfiju, varēs ielūkoties ģeogrāfisko ekspedīciju materiālu prezentācijā, mēģināt noteikt iežu paraugus. Tāpat būs vēl dažādas aktivitātes, kuras palīdzēs izvēlēties studiju virzienu Rēzeknes Augstskolā.
Ikviens, kurš vēlas uzzināt par studiju iespējām Rēzeknē, aicināts 17. aprīlī – ieraudzīt, uzzināt, izmēģināt un izvēlēties savas studijas Rēzeknes Augstskolā - valsts akreditētā augstskolā.

Esi gaidīts Rēzeknes Augstskolā!
Tālrunis uzziņām 646 22911,
e-pasts: san@ru.lv.
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv