English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
16.04.2009
Rēzeknes Augstskolā asinis ziedo rekordliels donoru skaits

Rēzeknes Augstskolā asinis ziedo rekordliels donoru skaits
Labdarības aicinājumam atsaucās ievērojams skaits RA pārstāvju. Kopumā interesi par asins ziedošanu izrādīja vairāk nekā 150 cilvēki. Asinis ziedoja 126 cilvēki, lielākoties RA studenti. No kopējā asins ziedotāju skaita 62 – par donoriem kļuva pirmo reizi. Visi donori saņēma Rēzeknes Augstskolas un VADC Latgales filiāles suvenīrus. Donoru dienas ietvaros, RA bija aplūkojama Valsts asinsdonoru centra izstāde, kura atklāja VADC vēsturi un pašreizējo darbību.
Savukārt 8. aprīlī visiem donoriem tika organizēts izklaidējošs atpūtas vakars. Pirmo reizi RA vēsturē noritēja pasākums „RA Talantu šovs”. Tā mērķis – apzināt talantīgākos un aktīvākos Rēzeknes Augstskolas studentus. Jāteic, ka talantu vidū bija gan pirmo kursu studenti, gan arī vecāko kursu pārstāvji. Vakara vadītāju lomā iejutās RA studenti - Ilze Sangoviča un Vjačeslavs Macanovs, kuri apliecināja savu talantu organizēt un vadīt pasākumu. „RA Talantu šovā 2009” dziedāt prasmi demonstrēja Inga Kaļva, izpildot dziesmu „Tu esi mana mīlestība” un Dainis Adijāns ar pašsacerētu dziesmu latgaliski „Maņ nav”. Vēderdeju burvībā ievadīja Santa Avreiceviča, bet līnijdeju prasmi atklāja Inga Lauce. Par sportisku talantu izpausmēm gādāja Vents Ikaunieks un Ivans Paškovs, žonglējot ar florbola nūju, bet par humora dzirksti, stāstot vērtīgu „izskaidrošanu” gādāja Anna Pauliņa. Savukārt pašsacerētos radošos darbus lasīja Ieva Useniece un Aigars Jaužeikars.
Katra RA talantīgā studenta prasmes tika vērtētas un izpelnījās lielas ovācijas no skatītāju vidus. Tieši skatītāji izvēlējās savu simpātiju priekšnesumu un kā vislabāko no visiem atzina Daiņa Adijāna izpildīto dziesmu. Šova dalībnieki saņēma ne tikai balvas, bet arī gandarījumu, ka viņiem bija iespēja parādīt savas prasmes. Jāpiebilst, ka Donoru dienai veltīto pasākumu atbalstīja SIA „Rēzeknes gaļas kombināts”, a/s „Hanzas maiznīcas”, mūzikas grupa „S.P.B.” un Valsts asinsdonoru centrs.
Rēzeknes Augstskola izsaka pateicību visiem donoriem, kuri nepalika vienaldzīgi un atsaucās labdarības akcijai. Jācer, ka ikviens asins ziedotājs izjuta gandarījumu par savu rīcību un ikdienas steigā atelpu guva atpūtas pasākumā.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļaRA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv