English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
29.05.2009
RA apmeklē Valsts prezidents Valdis Zatlers

RA apmeklē Valsts prezidents Valdis Zatlers
Konferencē „Francis Trasuns un viņa darbīgais mūžs”, izstādes „Franča Trasuna muzeja „Kolnasāta” tapšana 20 gadu garumā” ekspozīcijas apskatē un F.Trasunam veltītā pieminekļa skulptūru „Visa valsts” atklāšanā piedalījās Rēzeknes Augstskolas (RA) pārstāvji.
Pieminekļa atvēršanas svētkus ar savu klātbūtni pagodināja arī Valsts prezidents Valdis Zatlers, pirms tam viesojoties Rēzeknes Augstskolā.
28.maijā Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu Zatleri apmeklēja RA, lai tiktos ar studentiem, mācībspēkiem un darbiniekiem. Savā uzrunā augstskolas saimei V.Zatlers norādīja uz sarežģīto politisko un ekonomisko situāciju valstī, kā arī uzsvēra vienotības ideju. „Rēzekne ir vienotības centrs, šeit atrodas piemineklis „Vienoti Latvijai”. Latviešiem ir jābūt vienotiem savās idejās, nedrīkst zaudēt ticību, jo tikai ticot un kopīgi strādājot, mēs varam vairot labklājību,” norādīja Valsts prezidents.
RA studentu un mācībspēku uzdotie jautājumi iezīmēja daudzas šībrīža problēmas valstī. Aktualizējot tēmu par RA nākotnes perspektīvām, V.Zatlers akcentēja domu, ka zinātne ir virzītājspēks, piebilstot, ka tieši Rēzeknes Augstskola ir reģiona attīstības, zinātnes, kultūras centrs.
Rēzeknes Augstskolas Viesu grāmatā prezidenta ierakstītie vārdi skan šādi: „Rēzeknes Augstskola ir un būs Latvijas un Latgales zinātnes un kultūras centrs. Mēs visi tam ticam.” /Valdis Zatlers./


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv