English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
25.06.2009
Izvēlies studēt RA un iegūsti Eiropas kvalitātes standartiem atbilstošu izglītību

Izvēlies studēt RA un iegūsti Eiropas kvalitātes  standartiem atbilstošu izglītību
11. jūnijā Rēzeknes Augstskolai (RA) Briselē tika pasniegts diplomu pielikumu kvalitāti apliecinošs atzinības raksts. Ja tika ziņots, ka maijā Eiropas Komisijas Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras eksikutīvā aģentūra piešķīra prestižo Diplomu pielikumu Atzinības zīmi.
Lai to saņemtu, RA diplomu pielikumi tika vērtēti trijās kārtās – Nacionālajā aģentūrā, ekspertu komisijā, kā arī Eiropas Komisijā. No Latvijas augstākos izglītības iestāžu vidus konkursam pieteikušās bija septiņas augstskolas. Taču Atzinības zīmi Eiropas komisija piešķīra tikai Rēzeknes Augstskolai.
RA Ārējo sakaru daļas vadītāja Helēna Overina informēja, ka šāda Atzinības zīme ir 52 augstākās izglītības iestādēm Eiropas Savienībā. Tā ir atzinums tam, ka Rēzeknes Augstskolā iegūstamā izglītība ir atbilstoša visaugstākajiem Eiropas kvalitātes standartiem. „RA sekmīgi organizē darbu un iekļaujas Eiropas Savienības augstākās izglītības telpā, izpilda ES prasības. Eiropas vienoto Diploma pielikumu (latviešu un angļu valodā) RA izdod kopš 2002. gada. RA absolventi saņem ne vien kvalitatīvu izglītību un piešķirtie kredītpunkti atbilst Eiropas Savienības kredītpunktu pārneses sistēmai un diploma pielikums pilnīgi atbilst Eiropas Komisijas prasībām,” norāda RA Ārējo sakaru daļas vadītāja H. Overina. Turpmāk RA diplomu pielikumos būs īpaša norāde, kā apliecinājums piešķirtajam atzinumam. Atzinības zīme piešķirta līdz 2013. gadam.
Uzņemšana Rēzeknes Augstskolā sāksies 17. jūlijā un katrs interesents var izvēlēties kādu no 43 studiju programmām pamatstudiju, maģistra vai doktora līmenī.
RA Sabiedrisko attiecību nodaļa


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv