English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
13.07.2009
Rēzeknes Augstskolā sāksies reflektantu uzņemšana

Rēzeknes Augstskolā sāksies reflektantu uzņemšana
Inženieru fakultātē - studiju programmas informācijas tehnoloģiju, vides inženierzinātņu, būvniecības, mehatronikas virzienos pamatstudiju, maģistra un doktora līmeņos.
Ekonomikas fakultātē - studiju programmas ekonomikas, vadības zinātnes, uzņēmējdarbības, finanšu, grāmatvedības, marketinga, tūrisma, uzņēmējdarbības tiesību virzienos pamatstudiju un maģistra līmeņos.
Pedagoģijas fakultātē - studiju programmas skolotāju izglītības, izglītības zinātnes, tulkošanas, dizaina, sociālās rehabilitācijas, speciālās un sociālās pedagoģijas virzienos pamatstudiju, maģistra un doktora līmeņos.
Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātē - studiju programmas filoloģijas, vēstures, arhīvniecības, tiesību zinātnes, skolotāju izglītības virzienos pamatstudiju un maģistra līmeņos.
RA studentiem ir iespēja iziet praksi vai studēt ārzemēs, jo augstskolai ir noslēgti vairāk kā 80 sadarbības līgumi ar augstākās izglītības iestādēm Austrijā, Armēnijā, Azerbaidžānā, Baltkrievijā, Beļģijā, Bulgārijā, Čehijā, Francijā, Grieķijā, Gruzijā, Igaunijā, Itālijā, Īrijā, Kiprā, Krievijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā u.c.
RA ir arī studiju programmas, kurās, studējot vienu studiju periodu, var saņemt divus diplomus. Studiju programmās „Mehatronika” un „Elektroniskā komercija”, studējot RA un Vācijā (Oldenburgas/Austrumfrīzijas/Vilhelmshāfenes augstskolā), kā arī maģistra studiju programmā „Filoloģija” (studējot RA un Kauņas Vītauta Dižā universitātē Lietuvā).
Rēzeknes Augstskolai ir nākotne. Katrs, kurš izvēlēsies studēt RA, var būt pārliecināts, ka, apvienojot savus pūliņus ar augstskolas piedāvājumu, iegūs labu, kvalitatīvu izglītību.
Plašāka informācija par studiju iespējām RA mājas lapā: www.ru.lv vai pa tālruni 64622862.
RA Sabiedrisko attiecību nodaļa
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv