English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
03.08.2009
Rēzeknes Augstskolā sveic tūkstošo reflektantu

Rēzeknes Augstskolā sveic tūkstošo reflektantu
31. jūlijā Rēzeknes Augstskolā svinīgi tika sumināts tūkstošais reflektants. Latvijas Universitātes absolvente Diāna Stakanova turpmākos divus gadus studēs RA Ekonomikas fakultātē, apgūstot maģistra studiju programmu „Vadības zinātne”. Studiju prorektore Angelika Juško-Štekele, sveicot tūkstošo Rēzeknes Augstskolas reflektanti D.Stakanovu, pateicās par to, ka viņa izvēlējusies studēt tieši RA un novēlēja sekmīgu studiju procesu.
„Rēzeknes Augstskolā studē daudzi mani draugi un paziņas, esmu dzirdējusi vislabākās atsauksmes par šo izglītības iestādi. Tā kā dzīvoju Rēzeknes rajona Kaunatas pagastā, lēmumu par studijām RA pieņēmu ļoti ātri. Ceru, ka maģistrantūrā iegūtās zināšanas man nākotnē noderēs,” atzina Diāna Stakanova.
Jāpiebilst, ka reflektantu dokumentus pilna/nepilna laika pamatstudijām maksas grupās pieņems no 3. līdz 14. augustam. Uz augstākās izglītības bāzes (maģistrantūrā, otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās) līdz 21. augustam. Savukārt pilna/nepilna laika studijām doktorantūrā dokumentus pieņems no 31. augusta līdz 18. septembrim.
RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv