English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
03.09.2009
Zinību diena Rēzeknes Augstskolā!

Zinību diena Rēzeknes Augstskolā!
Tradicionāli Zinību dienas ietvaros RA notiek Rozes svētki - Rēzeknes Augstskolas pirmo kursu studentiem veltīts pasākums, kura laikā no jauno studentu vidus tiek izvēlēta Roze – Rēzeknes Augstskolas patronese, kā arī Bruņinieka titula cienīgs students.
Pirmkursnieki varēja apliecināt savas prasmes dziedāšanā, dejošanā, asprātībā, kā arī intelektuālo jautājumu konkursā. Cīnoties par tituliem, studentiem nācās likt lietā arī savas prasmes zīmēšanā. No konkursantu vidus žūrija izvēlējās divus uzvarētājus. Par Rēzeknes Augstskolas Rozes titula īpašnieci kļuva Inženieru fakultātes studiju programmas „Vides inženieris” studente Santa Viša. Savukārt Bruņinieka titulu ieguva Pedagoģijas fakultātes studiju programmas „Svešvalodas skolotājs” students Egils Mikažāns. Visu turpmāko gadu Rozes un Bruņinieka titula ieguvēji pārstāvēs RA dažādos pasākumos.
S.Viša, kura absolvējusi Kaunatas vidusskolu, atzīst, ka izvēlējusies studēt Rēzeknes Augstskolā, jo dzirdējusi no vecāko kursu studentiem pozitīvas atsauksmes. Turpretī Rēzeknes Poļu vidusskolas absolvents E.Mikažāns norāda: „Nākotnē es vēlos kļūt par angļu valodas skolotāju. Uzskatu, ka valodu zināšanas ir ļoti noderīgas. Izvēlējos studēt Rēzeknē, jo tas ir tuvāk manām mājām. Esmu pārliecināts, ka šeit iegūšu labu izglītību”.
Pēc svētkiem pirmo kursu studenti tikās ar fakultāšu dekāniem, mācībspēkiem un studiju programmu direktoriem, kā arī uzzināja studiju procesa norisi.
Vēlam izturību un panākumus studijās visai Rēzeknes Augstskolas studentu saimei!
RA Sabiedrisko attiecību nodaļa
M.Justa foto
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv