English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
30.09.2009
Akreditācijas komisijas pārstāvji vērtē RA profesionālo maģistra studiju programmu „Tiesību zinātne”

Akreditācijas komisijas pārstāvji vērtē  RA profesionālo  maģistra studiju programmu „Tiesību zinātne”
Eksperti iepazinās ar RA materiāli tehnisko bāzi, aplūkoja augstskolas telpas, tikās ar studiju programmas direktoru mg.iur., lektoru Alekseju Lapsu, darba devējiem un studentiem.
Akreditācijas komisijas pārstāvis no Lietuvas V. Justiekas, prof. A. Leps no Igaunijas, no T.Jundzis no Latvijas atzinīgi vērtēja šīs studiju programmas īstenošanu tieši Latgales reģionā. „Pozitīvi, ka RA sagatavo tiesību zinātņu speciālistus tieši Latgales reģionam, studiju programmā ir iekļauti studiju kursi, kas paredzēti, lai absolventi pēc tam varētu veiksmīgi strādāt šajā reģionā, labāk izprotot situāciju Latgalē,” norādīja eksperti. Pēc tikšanās ar darba devējiem un studentiem, eksperti atzinīgi novērtēja sadarbību starp tiesībsargājošām institūcijām policiju, apgabaltiesu prokuratūru.
Akreditācijas komisijas pārstāvji ieteica papildināt studiju programmas mācībspēku sastāvu ar jauniem tiesību zinātņu doktoriem, pakārtot bibliotēkas darba laiku maģistrantu studiju grafikam.
Akreditācijas komisijas ekspertu ieteikums - akreditēt profesionālo maģistra studiju programmu „Tiesību zinātne” uz maksimālo termiņu – sešiem gadiem.
Jāpiebilst, ka šī studiju programma RA darbojas jau četrus gadus, tās absolventi veiksmīgi atraduši darbu dažādās institūcijās Latvijā.


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv