English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
06.09.2004
Caur lietus mākoņiem uz rozēm

Caur lietus mākoņiem uz rozēm

Lai gan 1. septembris baidīja ar apmākušos laiku un kuru katru brīdi lietu – RA studiju gada sākums ir ieskandināts godam! RA docētāji, uzrunājot studentus, mudināja nopietni un atbildīgi pievērsties studijām un izbaudīt studentu ikdienu, liekot mums būt piederīgiem RA studentu saimei, iegūt vai atgūt ikdienas studentisko ritmu.

Protams, RA Zinību diena neizpalika bez RA Rozes un Bruņinieka konkursa un kronēšanas ceremonijas, kas notika Sporta namā. Caur lietus mākoņiem uz rozēm veda mūsu ceļš, ar dziesmām un aristokrātiskiem rokas mājieniem, lēcieniem un sarunām.

Rozes un Bruņinieka atlase nebija viegla: nācās gūt tuvāku kontaktu (ar pretējo dzimumu), sprādzinot balonus, repojot, raudot, dziedot, veidojot skulptūru variantus par tēmu "Roze mostas", kurās perfekti iederējās arī mūsu docētāji.

Kā jau ikkatrā stāstā ar labām beigām - uzvarēja vienotība un draudzīgā atmosfēra! Mēs vienotībā pieveicām lietu un uzvarēja saule: RA dzeltenā fakultāte. RA Roze Indra un viņas bruņinieks Edgars nu godam nesīs RA vārdu tuvu un tālu pasaulē, aiz trejdeviņām jūrām vai tepat mūsu pilsētā vesela gada garumā.

RA himnas apgaroti, izbaudījuši latgalisku dziesmu gājienu, tādējādi izvingrinot pa vasaru ierūsējušos muskuļus, RA studenti roku rokā ar docētājiem iesoļoja tik parasti neparastajā augstskolas ikdienā.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv