English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
15.01.2010
RA Madonas filiāli absolvēs 19 sociālo zinātņu maģistri

RA Madonas filiāli absolvēs 19 sociālo zinātņu maģistri

6.februārī plkst.14.00 Rēzeknes Augstskolas Madonas filiālē (Saieta laukumā 1) notiks akadēmiskā maģistra studiju programmas „Vadības zinātne” izlaidums.

Sociālo zinātņu maģistra vadības zinātnes diplomus saņems 19 absolventi. Šis būs pirmais maģistra studiju programmas „Vadības zinātne” izlaidums kopš Madonā darbojas RA filiāle.

RA Ekonomikas fakultātes dekāne mag.oec. docente Iluta Arbidāne norāda, ka Madonas filiālē studiju process ritējis raiti un studentu  grupa bijusi motivēta un mērķtiecīga. „Ļoti liels prieks, ka sarežģītajā ekonomiskajā situācijā Latvija kļūs bagātāka par 18 zinošiem speciālistiem. Gribas cerēt, ka iegūtā izglītība un zināšanas absolventiem sniegs iespējas konkurēt darba tirgū, pavērs jaunas perspektīvas. Es vēlu, lai absolventiem ir gandarījums par paveikto, lai tas ir drošs pamats jaunām virsotnēm, jauniem sasniegumiem.” norāda I.Arbidāne.

Jāpiebilst, ka Rēzeknes Augstskolas Madonas filiāle darbojas kopš 2007. gada un šobrīd filiālē tiek īstenotas divas studiju programmas: akadēmiskā maģistra studiju programma „Vadības zinātne” un pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma „Būvniecība”. Filiāli veiksmīgi vada Agate Guntars Paeglis.  Augstu vērtējams ir Madonas novada domes atbalsts,  rūpes un ieguldījums novada iedzīvotāju izglītībā.

 

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv