English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
10.02.2010
Izlaidums RA Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātē

Izlaidums RA Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātē
13.februārī Rēzeknes pilsētas Kultūras namā (Brāļu Skrindu iela 3), plkst. 12.00 notiks izlaidums Rēzeknes Augstskolas Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes vairāku studiju programmu absolventiem.
27 otrā līmeņa profesionālās izglītības studiju programmas „Jurists” absolventi iegūs jurista kvalifikāciju, vēl vienu kvalifikāciju (ģeogrāfijas un sociālo zinību skolotāja), kā arī profesionālo bakalaura grādu izglītībā iegūs 3 nepilna laika studiju absolventes, savukārt profesionālo maģistra grādu arhīvniecībā un arhīvista kvalifikāciju saņems 9 absolventi.
Profesionālā maģistra studiju programma „Arhīvniecība” Rēzeknes Augstskolā tiek īstenota kopš 2006. gada. Latvijā šāda studiju programma piedāvāta vienīgi RA un tajā studenti ir ne tikai no Latgales, bet arī no citiem Latvijas reģioniem. Četru gadu laikā Rēzeknes Augstskola sagatavojusi 28 speciālistus, kuri sekmīgi strādā dažādos amatos valsts arhīvos, kā arī valsts un privātajās institūcijās par arhivāriem, lietvežiem utml. Zīmīgi, ka šajā maģistra studiju programmā ik gadu interesentiem tiek piedāvātas vairāk nekā 10 budžeta vietas.
Jāpiebilst, ka studiju programmas „Jurists” absolventiem ir iespējas turpināt studijas Rēzeknes Augstskolas īstenotajā profesionālā maģistra studiju programmā „Tiesību zinātnes”, savukārt ģeogrāfijas un sociālo zinību skolotāji var studēt tālāk RA Pedagoģijas fakultātē akadēmiskajā maģistra studiju programmā „Pedagoģija”, gan arī izvēlēties kādu no otrā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmām, lai iegūtu papildus kvalifikāciju, tādējādi paaugstinot savu konkurētspēju darba tirgū.
Rēzeknes Augstskolas Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes dekāne Veronika Korkla novēl ikvienam fakultātes absolventam neapstāties pie sasniegtā, saskatīt savas izaugsmes perspektīvas un veidot karjeru, izmantojot RA iegūtās prasmes un zināšanas.


RA Sabiedrisko attiecību nodaļa
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv