English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
16.02.2010
„Uzņēmēju plāna 2010“ izstrāde Rēzeknes Augstskolā

„Uzņēmēju plāna 2010“ izstrāde Rēzeknes Augstskolā
18.februārī plkst. 13.30 Rēzeknes Augstskolā, Ekonomikas fakultātē (Atbrīvošanas alejā 90) Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera organizē „Uzņēmēju plāna 2010“ izstrādes diskusiju. Aicināti uzņēmēji, RA Ekonomikas fakultātes mācībspēki un studenti!

Cien. uzņēmēji,

Ik dienas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK) strādājot ar politiķiem, valsts centrālā aparāta un pašvaldību ierēdņiem, ekspertiem un citiem sadarbības partneriem esam nonākuši pie secinājuma, ka uzņēmēju izstrādātam plānam, kas ietver priekšlikumus uzņēmējdarbības vides pilnveidošanai un Latvijas ekonomikas stimulēšanai, jākļūst par ikgadēju pasākumu!

Uzņēmēju izstrādātam plānam jākalpo par pamatu organizētai diskusijai mūsu pašu, uzņēmēju, vidū un sadarbībā ar politikas veidotājiem, lai ikvienam būtu skaidri principi, pēc kuriem vadāmies dialogā par Latvijas ekonomikas attīstību. Šogad Plānu esam iecerējuši veidot kā LTRK „Uzņēmēju plāna Latvijas ekonomikas stimulēšanai 2009“ turpinājumu ņemot vērā aizvadītajā gadā gūto pieredzi, izmantoto metodiku un plāna ieviešanā sasniegtos rezultātus - pusi no uzņēmēju sniegtajiem priekšlikumiem politiķi un ierēdņi uzsākuši ieviest!

Iesaistot mūsu biedrus, sadarbības partnerus nevalstiskajā sektorā, valsts un pašvaldību iestādēs, Eiropas Savienības institūcijās, kā arī nozaru ekspertus, uzņēmējus no visiem Latvijas reģioniem, Uzņēmēju plānā ietversim uzņēmēju izvirzītās īstermiņa darbības, skaidri definēsim to īstenošanā izmantojamos resursus, noteiksim priekšlikumu ieviešanas termiņus, kā arī sasniedzamos rezultātus un ietekmi uz Latvijas tautsaimniecības attīstību.

Arī šā gada Uzņēmēju plānā paredzēts attīstīt:

  • uzņēmumu likviditātes un nodokļu politikas,
  • eksporta veicināšanas,
  • ES fondu apguves,
  • inovāciju un zināšanu ekonomikas, kā arī
  • valsts pārvaldes efektivitātes veicināšanas jautājumus.

Līdztekus šiem jautājumiem, Uzņēmēju plānā tiks ietvertas arī jaunas sfēras – enerģētika un energoefektivitāte, kā horizontāls jautājums - Latvijas nacionālās intereses vidējā termiņā, kas kalpos par orientieri īstermiņa darbību plānošanai.

Aicinām ikvienu uzņēmēju aktīvi iesaistīties Uzņēmēju plāna 2010 izstrādē, savus priekšlikumus darot mums zināmus diskusijā, kas notiks šī gada 18.februārī Rēzeknes Augstskolā plkst.13.30.

Ar cieņu,

Ilva Aleksejeva

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras

Rēzeknes nodaļas vadītāja

26834246

 

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv