English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
16.03.2010
Rēzeknes Augstskolas reklāmpasākumi

Rēzeknes Augstskolas reklāmpasākumi

Rēzeknes Augstskolā (RA) šobrīd studē 2665 studenti no visas Latvijas. Pēdējos gados pieaug tendence, ka studētgribētāji mēro ceļu uz Rēzekni arī no attālākām vietām – Valmieras, Rīgas, Gulbenes, Alūksnes utt.

RA pārstāvji piedalās vidusskolu rīkotajās Karjeru dienās un stāsta interesentiem par augstskolā īstenotajām studiju programmām, ārpusstudiju aktivitātēm, reflektantu uzņemšanas nosacījumiem.

15.martā Rēzeknes vakara vidusskolas audzēkņiem bija iespēja dzirdēt informāciju par augstskolu, uzdot jautājumus, kā arī piedalīties ekspreskonkursos un saņemt nelielas balvas no Rēzeknes Augstskolas.

24. martā Karjeras dienā Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā piedalīsies Rēzeknes Augstskolas Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvji, kā arī studenti. Ekonomikas fakultātes dekāne Iluta Arbidāne vadīs nodarbību par tēmu „Vērtības”, savukārt lektore Diāna Apele no Pedagoģijas fakultātes, radošā nodarbībā „Dizains kā pievienotā vērtība modernas valsts konkurētspējā” atklās, kādi ir dizaina veidi, un kāpēc jauniešiem ir nepieciešams izvēlēties studēt dizaina studiju programmās Rēzeknes Augstskolā.

Tuvākajā laikā paredzēti arī citi reklāmpasākumi. Visi interesenti laipni gaidīti 26. martā no plkst. 9.00 apmeklēt Rēzeknes Augstskolas stendu izstādē „Darba un izglītības iespējas Eiropā”, kura notiks Rēzeknes novada telpās (Atbrīvošanas alejā 95). Savukārt 16. aprīlī plkst. 10.00 Rēzeknes Augstskolā notiks tradicionālā Informācijas diena (Atbrīvošanas alejā 90, Rēzeknē). Uz šo pasākumu gaidīti gan skolēni, gan skolotāji.

Vidusskolu ievērībai! Mēs priecāsimies, ja uzaicināsiet RA pārstāvjus un studentus uz Karjeras dienu vai pasākumu savā skolā. Plašāka informācija pa tālr. 26481995 vai e-pastu san@ru.lv

Informatīvos materiālus par Rēzeknes Augstskolu var saņemt RA Sabiedrisko attiecību nodaļā, Atbrīvošanas alejā 115, 313.kabinetā.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv