English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
29.03.2010
Rēzeknes Augstskolas pārstāvji viesojas Valmierā

Rēzeknes Augstskolas pārstāvji viesojas Valmierā

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija tradicionāli organizē Karjeras dienu.

Tās mērķis – sniegt vidusskolēniem plašu ieskatu augstskolu piedāvātajā studiju programmu klāstā. 24. martā Karjeras dienā Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā piedalījās daudzas augstākās izglītības iestādes: Latvijas Universitāte, Vidzemes Augstskola, Biznesa augstskola „Turība”, Ventspils Augstskola, kā arī Rēzeknes Augstskola u.c. 

Informāciju par augstskolām vidusskolēni varēja saņemt informatīvajos stendos, savukārt gūt plašāku priekšstatu par studiju procesu un vērtīgu informāciju varēja saņemt apmeklējot augstskolu mācībspēku vadītās nodarbības. Rēzeknes Augstskolas Ekonomikas fakultātes dekāne Iluta Arbidāne vadīja nodarbību par tēmu „Vērtības”, savukārt lektore Diāna Apele no Pedagoģijas fakultātes, radošā nodarbībā „Dizains kā pievienotā vērtība modernas valsts konkurētspējā” atklāja, kādi ir dizaina veidi, un kāpēc jauniešiem ir nepieciešams izvēlēties studēt dizaina studiju programmās Rēzeknes Augstskolā.

Rēzeknes Augstskolas mācībspēku vadītās nodarbības apmeklēja plašs interesentu klāsts. Jāteic, ka Karjeras diena Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā ir lieliski organizēts pasākums, kurš sniedz iespēju augstskolām sevi reklamēt, savukārt vidusskolēni var vēlreiz aizdomāties par savu nākamo profesijas izvēli.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv