English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
21.04.2010
Interesenti apmeklē Rēzeknes Augstskolu, lai uzzinātu par studiju iespējām

Interesenti apmeklē Rēzeknes Augstskolu, lai uzzinātu par studiju iespējām

Rēzeknes Augstskolā 16. aprīlī notika Informācijas diena.

 

Pasākumā piedalījās vidusskolēni, vecāki un pedagogi. Informatīvajā daļā interesenti varēja uzzināt visplašāko informāciju par iestāšanās nosacījumiem, budžeta vietām, augstskolas darbību, ārpusstudiju aktivitātēm.

 

Vidusskolēniem bija iespēja piedalīties RA fakultāšu prezentācijās. Ekonomikas, Inženieru, Pedagoģijas un Humanitāro un juridisko zinātņu fakultāšu dekāni, studiju programmu direktori, mācībspēki un studenti stāstīja par studiju programmu specifiku, studiju procesu, darbību Studējošo valdē. Aktīvāki varēja piedalīties konkursos un laimēt balvas no Rēzeknes Augstskolas.

RA Informācijas dienā pirmo reizi tika organizēta „RA profesiju izpētes laboratorija”, to vadīja lektore Rita Orska. Visi dalībnieki varēja noskaidrot sev piemērotāko profesiju, uzzināt, kādas ir darba iespējas iegūstot vienas vai otras specialitātes diplomu. 

 

Savukārt pedagogi varēja apmeklēt izglītojošu semināru „Inovācijas pedagoģiskajā darbā”. To vadīja RA Pedagoģijas fakultātes lektore Aloida Jurčenko.

 

Jāteic, ka Informācijas dienu Rēzeknes Augstskolā apmeklēja ne tikai Rēzeknes pilsētas un novada skolēni un skolotāji, bet arī interesenti no Preiļiem, Krāslavas, Alūksnes, Ludzas, Dagdas, Valmieras, Liepājas, Gulbenes, Balviem, Jēkabpils un Aizkraukles.

 

Atgādinām, ka informāciju par studiju iespējām var saņemt RA Sabiedrisko attiecību nodaļā (tālr. 26481995, e-pasts san@ru.lv). Reflektantu uzņemšana 2010./2011. akadēmiskajam studiju gadam notiks sekojošā laika posmā:

  • Uz vidējās izglītības bāzes no 19. jūlija līdz 13. augustam.
  • Uz augstākās izglītības bāzes no 19. jūlija līdz 20. augustam.
  • Doktorantūras studijām varēs pieteikties no 9. līdz 20.augustam.

 

Uz tikšanos Rēzeknes Augstskolā!

 

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv