English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
27.04.2010
Aicināti uz Mākslas dienu noslēguma pasākumu

Aicināti uz Mākslas dienu noslēguma pasākumu

Rēzeknes Mākslas dienu noslēguma pasākums norisināsies 28.aprīlī plkst. 15.00. Tas sāksies ar Mākslas dienu dalībnieku gājienu no Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas līdz Rēzeknes Festivāla parkam.

Vēlāk vairāku stundu garumā rēzeknieši varēs iesaistīties dažādās Mākslas dienu izdarībās, kuru moto ir „Es gribu ar Tevi parunāt”. Notiks  dažādas radošās darbnīcas, piemēram, stikla apgleznošana un tālruņu izgatavošana, zīmējumi uz asfalta. Vairākas aktivitātes organizē Rēzeknes Augstskolas Dizaina un amatniecības katedras pārstāvji. Būs arī konkursi (vides objektu konkurss „Krēsls” u.c.), mūziķu grupu uzstāšanās, performance „daktera Freida kabinets”, īpašās Mākslas dienu zupas un sautējumu gatavošana u.c.

Tiks rīkota arī tradicionālā mākslas darbu izsole, kuras laikā par nelielu samaksu varēs iegādāties topošo mākslinieku un jau atzītu profesionāļu radītus darbus.

Neparasts notikums būs jauno podnieku radošajās darbnīcās tapušo darbu apdedzināšana turpat Festivāla parkā izveidotajā podnieku ceplī. Tiekamies radošākajā pavasara pasākumā Rēzeknē!

 

 

Diāna Apele, RA lektore

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv