English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
06.05.2010
Balvas no Rēzeknes Augstskolas talantīgākajiem Rēzeknes jauniešiem

Balvas no  Rēzeknes Augstskolas talantīgākajiem Rēzeknes jauniešiem

29.aprīlī Rēzeknes pilsētas Kultūras namā notika Rēzeknes jauniešu muzikālā parāde “MANC AKORC 2010”. Šo pasākumu atbalstīja arī Rēzeknes Augstskola, sarūpējot talantīgākajiem jauniešiem pārsteiguma balvas.

Parādi organizēja Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas Jauniešu domi. Tā mērķis pulcēt kopā Rēzeknes muzicējošos jauniešus, attīstīt un pilnveidot Rēzeknes jauniešu muzicēšanas un dejošanas tradīcijas, popularizēt talantu izkopšanu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu. Parādē piedalījās jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kuri demonstrēja prasmes muzicēt un dejot.

Visus priekšnesumus vērtēja kompetenta žūrija. Tās sastāvā bija arī RA Pedagoģijas fakultātes studente Dagnija Bramane. Izpildītāju sniegums tika vērtēts vairākās nominācijās: “Vakara akords”, “Vakara piesitiens”, “Skatītāju simpātija” un „Rēzeknes Augstskolas simpātija”.

Rēzeknes Augstskolas simpātiju balvu izpelnījās Rēzeknes Valsts ģimnāzijas deju grupa „Astoņi kustoņi”, kuri pārsteidza ar savām deju prasmēm.

Visu nomināciju ieguvēji saņēma balvas no Rēzeknes Augstskolas, kā arī informatīvos materiālus.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv