English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
14.05.2010
Rēzeknes Augstskola atbalsta erudītākos jauniešus

Rēzeknes Augstskola atbalsta erudītākos jauniešus

12. maijā Rēzeknes novada aktu zālē norisinājās finālspēle starp ar trim spēcīgākajām Rēzeknes novada un Rēzeknes pilsētas skolēnu komandām jauniešu konkursā ,,Erudīts – 2010”. Pasākumu organizēja Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvalde un to atbalstīja arī Rēzeknes Augstskola.

Konkurss tika veltīts Latvijas padziļinātai iepazīšanai. Konkursa mērķi un uzdevumi - veicināt vidusskolēnu iepazīšanos ar Latviju, tās novadiem, to raksturīgākajām iezīmēm un īpatnībām, sasniegumiem, rosināt skolēnus uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, pieņemt kopīgus lēmumus.

Pasākumā tikās Rēzeknes Valsts ģimnāzijas, Rēzeknes 1.vidusskolas, Rēzeknes poļu vidusskolas, Viļānu vidusskolas, Nautrēnu vidusskolas un Maltas 1.vidusskolas jauniešu komandas.

Skolēni varēja apliecināt savas zināšanas atbildot uz jautājumiem un demonstrēt diskutēšanas mākslu.

Konkursā pirmo vietu izcīnīja Viļānu vidusskolas jaunieši, otrajā vietā ierindojās komanda no Rēzeknes 5.vidusksolas, bet trešajā vietā – Rēzeknes Valsts ģimnāzijas komanda.

Visām komandām Rēzeknes Augstskola bija sarūpējusi balvas. Jāteic, ir liels prieks, ka pilsēta un novadā ir daudz erudītu jauniešu. Viņiem nākotnē ir iespēja kļūt arī par Rēzeknes Augstskolas studentiem.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv