English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
15.05.2010
Dr. iur. profesors Jānis Rozenbergs saņem apbalvojumu!

Dr. iur. profesors Jānis Rozenbergs saņem apbalvojumu!

Sakarā ar Latvijas neatkarības atjaunošanas 20 gadu jubileju Latvijas Republikas Tieslietu ministrija 28.aprīlī apbalvoja 22 labākos tiesībsargājošo iestāžu darbiniekus un juridisko studiju programmu docētājus. Apbaloto vidū bija arī Rēzeknes Augstskolas (RA) profesors Jānis Rozenbergs.

Tieslietu ministra v.i. Aizsardzības ministrs Imants Lieģis pasniedza profesoram otrās pakāpes Goda zīmi. Kā rakstīts Goda zīmes diplomā, apbalvojums profesoram piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas tieslietu sistēmas attīstībā, par īpaši nozīmīgiem zinātniskajiem sasniegumiem tieslietu nozarē un ieguldījumu Latvijas notariāta sistēmas attīstībā, kā arī tiesu sistēmai piederīgo amatpersonu zināšanu un profesionalitātes veicināšanā.

Pievienodamies citiem gratulantiem un vēlēdami Goda zīmes kavalierim labu veselību, RA Tiesību zinātņu katedras docētāji cer, ka profesors J.Rozenbergs arī turpmāk spēs raženi strādāt pie jauno juristu izglītošanas un audzināšanas, kā arī dot ieguldījumu tiesību zinātņu nozarē - civilprocesā.

Pašlaik profesors J.Rozenbergs strādā pie Civilprocesa likuma komentāru papildināšanas, kurus iecerēts laist klajā šī gada nogalē (ceturtās papildinātās grāmatas ietvaros). Tajā pašā laikā profesors ir sagatavojis atkārtotai izdošanai mācību grāmatu civilprocesā. 

RA Tiesību zinātņu katedras vadītājs

Mg.iur. docents Modris Marcinkēvičs
RA profesors J.Rozenbergs un lektore K.Karpoviča

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv