English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
18.05.2010
Rēzeknes Augstskolas studenti sarūpē īpašas aktivitātes Mākslas dienās

Rēzeknes Augstskolas studenti sarūpē īpašas aktivitātes Mākslas dienās

Ar tradicionālo Mākslas dienu dalībnieku gājienu no Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas līdz Festivāla parkam, 28.aprīlī Rēzeknē noritēja Mākslas dienu kulminācijas pasākums, kurš priecēja skatītājus ar neordināriem tērpiem un atraisītību.

Salīdzinoši ar iepriekšējiem gadiem, šī diena bija auksta, bet mūsu sirdis, tāpat kā mīlestība, sildīja vēl arī māksla. Šogad Mākslas dienu moto savu iedvesmu smēlies no Ziedoņa un ieguvis nosaukumu „Es gribu ar tevi parunāt”.

Kā jau katru gadu Rēzeknes Augstskolas studenti piedalījās šajā pasākumā. Starp visiem bijām arī mēs, Interjera dizaina studiju programmas pārstāvji, interpretējot Mākslas dienu moto, kā citas planētas pārstāvji. Zaigojošos „Runātīgās planētas” tērpos mēs droši soļojām pa pilsētu, lai sanāktu kopā Mākslas dienu noslēguma pasākuma pulcēšanās vietā, kur varējām sazināties ar šīs īpašās dienas dalībniekiem un skatītājiem.

Pasākuma dalībnieki un organizatori bija sagatavojuši dažādas aktivitātes kā radošās darbnīcas, konkursus, paraugdemonstrējumus un mielošanos ar zivju zupu. Mēs, ciemiņi no kosmosa, bijām sagatavojuši stikla apgleznošanas darbnīcu, kurā ikviens varēja radīt savu krāsaino stikla fantāziju. Bija prieks redzēt tik aktīvus un komunikablus skolniekus, kuri labprāt piedalījās piedāvātajās aktivitātēs. Arī mēs priecājāmies par radošo atmosfēru.

Cerēsim, ka arī nākamgad, spēsim atceļot uz Mākslas dienām, lai pārliecinātos, ka Rēzekne palikusi vēl radošāka un saule daudz siltāka.

RA studiju programmas „Interjera dizains” studenti

 


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv