English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
21.05.2010
Seminārs par sadarbības iespējām ar darījuma partneriem Vācijā

Seminārs par sadarbības iespējām ar darījuma partneriem Vācijā

          18.maijā ar Rēzeknes Augstskolas Ārējo sakaru daļas atbalstu tika organizēts seminārs „Darījumu partneris un mērķa tirgus - VĀCIJA”.

          Tajā piedalījās pārstāvji no Vācijas - Baltijas tirdzniecības kameras Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, kuri sniedza plašu informācijas klāstu par sadarbības iespējām ar Vāciju.

          Rēzeknes Augstskolas mācībspēki, studenti, darbinieki, kā arī uzņēmēji no Latgales reģiona varēja uzzināt par nosacījumiem, kuri jāizpilda apsverot tālākas sadarbības iespējas ar uzņēmumiem, kas darbojas Vācijā.

          Ieskatu par Vācijas – Baltijas Tirdzniecības kameras pakalpojumiem sniedzaVācijas Baltijas tirdzniecības kameras Latvijas biroja vadītāja Ginta Petra. Viņa norādīja, ka Vācijas uzņēmējdarbības vide ir strauji augoša un tajā darbojas daudzi konkurētspējīgi uzņēmumi, savukārt, ar tiem ir iespēja sadarboties Latvijas uzņēmējiem.

          Vācijas Baltijas tirdzniecības kameras izstāžu pārstāveIlze Krokša aktualizēja jautājumu par iespējām piedalīties izstādēs Vācijā un tādējādi dibināt biznesa kontaktus. Seminārā varēja iegūt informāciju par Vācijas tirgus apguves juridiskajiem aspektiem.

          Jāteic, ka uzņēmēji bija ieinteresēti un labprāt uzklausīja veiksmes stāstus. Atsevišķi Latgales uzņēmēji dalījās ar pieredzi, kuru guvuši mēģinot sadarboties ar partneriem Vācijā.

          Visi klātesošie varēja saņemt informatīvos materiālu un apmainīties ar viedokļiem.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv