English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
31.05.2010
Rēzeknes Augstskolā grāmatvedību apgūst ar teātra elementu palīdzību

Rēzeknes Augstskolā grāmatvedību apgūst ar teātra elementu palīdzību

Maija nogalē Rēzeknes Augstskolas Ekonomikas fakultātē tika prezentēts grāmatvedības teātris.

Interesenti varēja ielūkoties četrās dažādās izrādēs, kuras tapušas studiju kursa „Grāmatvedība” ietvaros. Uz skatuves satikās pasaku tēli, improvizēti labie un ļaunie gari, kuri risināja ļoti aktuālas mūsdienu problēmas – aplokšņu algas, nodokļu sistēmu, kā arī citus ar grāmatvedību saistītus jautājumus. Teātrī bija iesaistīti vairāk nekā 50 Ekonomikas fakultātes studenti, kuri studē profesionālajā bakalaura studiju programmā „Uzņēmējdarbība”.

Studenti semestra laikā apguvuši teorētisko kursu, pēc tam par attiecīgo tēmu rakstījuši scenāriju. Izrādēs atklājās studentu radošums un grāmatvedības jautājumu izpratne. Savukārt skatītāji varēja baudīt gan izrādes, gan iegūt arī informāciju. Klātesošie pozitīvi novērtēja studentu sniegumu un sevišķi atzinīgi izteicās par izrādēm, kurās bija humora elementi.

Jāpiebilst, ka Rēzeknes Augstskolas mācībspēki ir stažējušies Oksfordas Brūkas universitātē un apguvuši netradicionālās pasniegšanas metodes. RA Ekonomikas fakultātes docente Iluta Arbidāne grāmatvedības teātra metodi izmanto Rēzeknes Augstskolas studentiem pasniedzot grāmatvedību.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļaRA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv