English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
06.10.2004
“FORUMS 2004” Rēzeknē

“FORUMS 2004” Rēzeknē

1. un 2. oktobrī Rēzeknē notika pasākums "Uzņēmējs 2004", kas tika veltīts mūsu pilsētas uzņēmējiem. Šī pasākuma ietvaros Rēzeknes domes zāles telpās notika semināri, kurus varēja apmeklēt visi interesenti.

1.oktobrī šī pasākuma ietvaros Rēzeknes augstskolas Ekonomikas fakultātē notika "Karjeras forums 2004". Forums tika atklāts ar Ekonomikas fakultātes dekānes Ilutas Arbidānes uzrunu uzņēmējiem un studentiem. Dekāne akcentēja svarīgākos uzņēmēju un augstskolas sadarbības momentus, iepazīstināja arī ar fakultātes materiāltehnisko bāzi. Studenti no Ekonomikas fakultātes, Inženieru fakultātes un studiju programmas “Jurists” prezentēja savas studiju programmas, tādējādi pārliecinot uzņēmējus par savas specialitātes speciālistu nepieciešamību uzņēmumā.

Pasākumā piedalījās projektu vadītāja no Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas, RSEZ SIA "Verems", SIA "Annas-V", SIA "ALBA-LTD", A/S "Rēzeknes siltumtīkli", RKF "NOOK, LTd", Rēzeknes gaļas kombināts un citi uzņēmēji. Pasākums noslēdzās ar studentu un uzņēmēju pārrunām, kurās studenti personīgi varēja iepazīties ar uzņēmējiem un sarunāt iespējamās prakses vietas vajadzīgajā specialitātē.

Uzņēmēju koordinātes var uzzināt pie RA Ekonomikas fakultātes dekānes, kā arī Rēzeknes Biznesa centrā, kas bija šī pasākuma atbalstītājs.

Natālija Morozova 3.EG

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv