English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
19.08.2010
Rēzeknes Augstskola atbalsta muzikāli literāro pasākumu „La-La-Dra”

Rēzeknes Augstskola atbalsta muzikāli literāro pasākumu „La-La-Dra”
2010.gada 27.augustā Vārkavas novada Vecvārkavas estrādē pirmo reizi notiks muzikāli literārs pasākums „La-La-Dra” jeb „Latgalīts Latgalīšam Draugs”, kur piedalīsies latgaliešu literāti, mūziķi, aktieri. Pasākumu atbalsta Rēzeknes Augstskola (RA).

Konertā, kas sāksies plkst.19.00 piedalīsies latgaliešu dzejnieki Valentīns Lukaševičs, Juoņs Ryučāns, prozas autors Raibīs Suņs, jaunās autores Ilze Vaivode un Anita Dzene, muzikālajā daļā – bards Dainis Adijāns, grupas „Dabasu Durovys” mūziķi, kā arī Vārkavas novada pašdarbnieku kolektīvi – folkloras kopa „Vecvārkava”, amatierteātra trupa. No plkst.22.00 – balle kopā ar grupām „Dabasu Durovys” un „D-Light”.

Pasākums „La-La-Dra” tiek rīkots jau kopš 2005.gada Daugavpils rajonā, šogad tas kļuvis ceļojošs un jau pulcinājis latgaliešu literātus, mūziķus un viņu atbalstītājus Rēzeknē un Ezerniekos.

Sadarbībā ar Vārkavas novada domi un Rēzeknes Augstskolu pasākumu rīko biedrība „Latgolys Studentu centrs”, kuras mērķis ir popularizēt un veicināt Latgales novada kultūrvides, ekonomiskās un sociālās vides attīstību, koordinēt ar to saistīto projektu izstrādi un realizēšanu. Biedrības 2008.-2011.gada darbības programmu atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta ietvaros, kā arī Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību.

Papildus informācija: Anna Briška, mob.29108392, e-pasts: anna.briska@inbox.lv
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv