English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Humanitāro un juridisko zinātņu fakultāte
10.12.2007
Juristu dienas 2007

Juristu dienas 2007

Runas māksla tika prezentēta „ Oratoru konkursā”, kurā topošie juristi demonstrēja publiskās runas prasmi. Par uzvarētāju tika nominēta Sanita Dumbrovska, otro vietu izcīnīja Kaspars Gailis, bet trešo - Olesja Pereca un Jaceks Kristovskis.

Savukārt konkurss „ Ne – prāta spēles” lieliski pierādīja, ka arī juristiem piemīt laba humora izjūta. Šogad (atšķirībā no pagājušā gada) arī docētāji vēlējās sacensties ar studentiem. Un, jāatzīst, viņiem tas arī izdevās - uzvaras laurus plūca Docētāju komanda.

Konkursā „Tiesas procesa izspēlē” godpilno pirmo vietu izcīnīja 3. kursa juristi.

Juristu nedēļas ietvaros studiju programmas „Jurists” pirmkursnieki tika iepazīstināti arī ar katru no tiesību zinātnes patstāvīgajām nozarēm, aktīvi piedaloties Atvērto durvju dienās Rēzeknes tiesībsargājošajās iestādēs.

Kā jau katru gadu, arī šogad notika tradicionālā „ Juristu balle”, kuru atklāja Vispārīgo un privāto tiesību zinātņu katedras vadītāja Evita Eglīte un Publisko un starptautisko tiesību zinātņu katedras vadītājs Modris Marcinkevičs.

Neizpalika arī „Gada studentu” sumināšana. Šogad šo titulu izcīnīja: 1.kursā - Inga Valeniece, 2. kursā – Ilze Sangoviča, 3. kursā – Valērijs Prudņikovs, 4. kursā – Ingrīda Greivule, bet 5. kursā – Zita Kanberga.

Titulus „ Gada pasniedzējs – jurists” un „ Gada pasniedzējs – studentu simpātija” šogad izcīnīja Juris Muižnieks. Vakarā gaitā pasniedzējus un studentus izklaidēja muzikants Andris Rutulis.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv