English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Inženieru fakultāte
20.12.2006
Ir beigusies ESF projekta "Iedzīvotāju mūžizglītības un informācijas tehnoloģiju apguves atbalsta centru izveide bibliotēkās” īstenošana.

Ir beigusies ESF projekta "Iedzīvotāju mūžizglītības un informācijas tehnoloģiju apguves atbalsta centru izveide bibliotēkās” īstenošana.

Projekta laikā pēc ECDL programmas tika apmācīts 81 bibliotekārs, no kuriem 51 sekmīgi nokārtoja eksāmenus un ieguva Eiropas datorprasmes sertifikātu (European Computer Driving Licence, ECDL).

Lai īstenotu kvalitatīvu bibliotekāru apmācību, seši Rēzeknes Augstskolas docētāji pilnveidoja savas zināšanas atbilstoši ECDL prasībām un apguva e-apmācības sistēmas IntraLearn vadības prasmes.

No 2007. gada februāra mēneša Rēzeknes Augstskolā sāks darboties ECDL eksaminācijas centrs (http://ecdl.ru.lv), kas būs pieejams gan studentiem gan visiem pilsētas un rajona iedzīvotājiem, kuri vēlēsies nokārtot šos ECDL eksāmenus.

Projekta kopējās izmaksas veidoja Ls 49 639, no kuriem 75% -līdzfinansējums no Eiropas sociālā fonda, 25% - Latvijas valsts finansējums.

Projekta partneri bija:

  • Baltijas Datoru akadēmija, kas sniedz pieaugušo apmācības pakalpojumus.
  • Valsts aģentūra „Kultūras informācijas sistēmas”, kas koordinē bibliotēku informācijas tīkla izveidi.

Projekta laikā iegūtā pieredze tika apkopota, lai varētu to realizēt arī citos Latvijas reģionos.

Projekta laikā izstrādātie materiāli:

 

Sagatavoja RA lektors Mihails Kijaško

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv