English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Inženieru fakultāte
28.09.2007
„Microsoft Latvia” rīkotajā konkursā e-dimensija uzvar RA Inženieru fakultātes students

„Microsoft Latvia” rīkotajā konkursā e-dimensija uzvar RA Inženieru fakultātes students

Konkursa sadarbības partneri ir LR Ekonomikas ministrija, LR Izglītības un zinātnes ministrija, kā arī LR īpašu uzdevumu ministra elektroniskās lietās sekretariāts.

Kā atzina „Microsoft Latvia” vadītājs Sandis Kolmenskis, tad „pērn gūtā pieredze ir mūs iedrošinājusi paplašināt e-dimensiju, līdz ar ko šogad aicinājām piedalīties ne tikai IT, ekonomikas un vadības specialitāšu nozares studentus, bet arī visus pārējos. Mūs patīkami pārsteidza studentu izpratne par IT lomu dažādās dzīves jomās, kas iever gan cilvēku privātās dzīves aspektus, gan uzņēmumu ikdienas dzīves vadīšanu.”

Konkursam e-dimensija tika pieteikti vairāki darbi no Latvijas Augstskolām, taču finālam tika izvirzīti pretendenti no 4 augstākajām mācību iestādēm: Latvijas Universitātes, Banku Augstskolas, Rēzeknes Augstskolas un Transporta un Sakaru institūta.

Vērtējot darbus, galvenā uzmanība tika pievērsta studentu izstrādātajām idejām un praktiski pielietojamajiem informācijas un komunikācijas tehnoloģijas risinājumiem uzņēmējdarbībā un valsts pārvaldē.

SAN

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv