English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Ekonomikas un vadības fakultāte
30.06.2011
Iznācis tautsaimniecības pētījumu zinātniskā žurnāla trešais numurs

Iznācis tautsaimniecības pētījumu zinātniskā žurnāla trešais numurs
Ekonomikas fakultāte un Reģionālistikas zinātniskā institūta sociālo zinātņu pētījumu zinātnieku grupa izdevuši sociālo zinātņu žurnāla "Latgales Tautsaimniecības pētījumi" (ISSN 1691-5828) trešo numuru.
Bez fakultātes un institūta zinātniekiem žurnāla veidošanā piedalījušies arī autori no RA Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes(tiesību zinātņu izglītības tematiskā joma),Valsts robežsardzes koledžas, Latvijas Universitātes,Latvijas Lauksaimniecības Universitātes un Ivane Javakhisvili Tbilisi State University(Gruzija).
 Žurnālā publicētājos rakstos analizēti Latgales komercdarbības rādītāji, reģiona pievilcība un dzīves kvalitāte,darba drošība un uzņēmējdarbības iespējas, pašvaldību attīstības plānošanas dokumentu kvalitāte. Vairākas publikācijas veltītas visas Latvijas tautsaimniecības problēmām, piemēram, valsts fiskālās politikas veidošanai,globalizācijas ietekmei uz Latvijas darba tirgu, korupcijas ietekmei uz ārvalstu investīcijām. Publicēti arī teorētiski raksti. Pirmo reizi žurnālā atspoguļoti juridiska rakstura zinātnisko pētījumu rezultāti. 
Izdevums pieejams institūtā(Einārs Ulnicāns,Atbrīvošanas alejā 90,206.kab.,e-pasts:ltpi@ru.lv vai ulnicans@navigator.lv), RA bibliotēkā un izdevniecībā.
Žurnāls ir iekļauts Index Copernicus zinātnisko izdevumu datu bāzē.
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv