English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Ekonomikas un vadības fakultāte
15.10.2005
“Trādirīdi” Ekonomikas fakultātē

“Trādirīdi” Ekonomikas fakultātē

11. oktobrī RA Ekonomikas fakultātē norisinājās tradicionālais pasniedzēju “Trādirīdi”. Pasniedzēju galvenais uzdevums bija ierasties pasākumā, kura tēma - “Ar dziesmu pa skolu”. Radām jautrību sev un citiem.

Ekonomikas fakultātes mācībspēkiem tika doti dažādi uzdevumi: nodejot valsi pie nepiemērotas mūzikas, uzzīmēt skudrulāci, samīļot savu kaimiņu, izstāstīt anekdoti, pamēdīties.

Savukārt “Dziesmu duelī” tika pārbaudītas lektoru dziedāšanas prasmes un orientēšanās latviešu dainās. Pasniedzēja Iveta Graudiņa izcēlās ar īpašu prasmi dziedāt. Arī pārējie pasākuma aktīvisti dziedāja līdzi. “Dziesmu duelī” tika izmantotas trīs dziesmas, arī RA himna. Šajā pārbaudījumā uzvarēja draudzība.

Jautrākā aktivitāte bija balonu pūšana. Tad arī ašas dejas ar balonu pie kājas. Balonus konkursa dalībniekiem vajadzēja sargāt tā, lai citi dejotāji tos nevarētu saplēst. Sīva konkurence izvērtās starp diviem pasniedzējiem - Aiju Čerpinsku un Ēvaldu Višķeru. Godīgā cīņā uzvaru guva Aija Čerpinska.

Mums, studentiem, bija patīkami, ka pasniedzēji iesaistījās visās aktivitātēs. Ir taču jauki radīt jautrību sev un citiem.

Pielikumā fails JPG Picture 2005.10.15_Tradiridi.jpg
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv