English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Ekonomikas un vadības fakultāte
10.11.2008
Akreditē trīs studiju programmas Ekonomikas fakultātē

Akreditē trīs studiju programmas Ekonomikas fakultātē
Eksperts no Igaunijas, prof. Jans Alvers, kā arī divas ekspertes no Latvijas: Latvijas Universitātes asociētā profesore Margarita Dunska un Latvijas Bankas personāldaļas vadītāja Inta Lovnika. Viņi divu dienu laikā iepazinās un vērtēja trīs studiju programmas: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Finanses”, profesionālā maģistra studiju programmu „Finanšu vadība” un otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmu „Uzņēmējdarbība”.
Pirmajā vizītes dienā eksperti tikās ar augstskolas rektoru, profesoru Leonāru Svarinski, kā arī ar citiem augstskolas administrācijas pārstāvjiem. Apskatot izglītības iestādes studiju korpusus, auditorijas, datortelpas un bibliotēku, tika saņemti atzinīgi vārdi par studentu iespējām studēt moderni aprīkotās telpās.
Studiju programmas vērtēšanas procesā norisinājās tikšanās ar studiju programmas absolventiem, darba devējiem, pašreizējiem studentiem, kā arī ar fakultātes mācībspēkiem un studiju programmas direktoriem.
Akreditācijas komisijas pārstāvji otrajā dienā iepazinās ar studentu izstrādātajiem diplomdarbiem un maģistra darbiem.
Eksperti, nolasot vērtējumu, norādīja uz vairākiem pozitīviem aspektiem – labvēlīgu un studentisku vidi, vispārējiem attīstības procesiem, radošu atmosfēru, augstu mācībspēku kvalifikāciju. Augstskolas viesi rekomendēja papildināt Rēzeknes Augstskolas bibliotēkas krājumus ar starptautiskiem izdevumiem, kā arī sekmēt studentu un mācībspēku zinātnisko darbību.
Ekspertu vērtējums ir pozitīvs, viņi ieteica akreditēt otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Finanses” un otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmu „Uzņēmējdarbība” uz maksimālo termiņu – sešiem gadiem, savukārt profesionālā maģistra studiju programmu „Finanšu vadība” uz diviem gadiem.
Galīgais komisijas lēmumus būs zināms novembra vidū.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv