English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Studentu dzīves aktualitātes
08.09.2010
Piedalies video konkursā un dodies ceļojumā!

Piedalies video konkursā un dodies ceļojumā!

Tu spēj ko tādu, ko nespēj citi?

Vari visātrāk aizskriet no puišu līdz meiteņu kopmītnēm?

Vari noorganizēt visvairāk studentu vienā Mini Cooper?

Neslēp to, bet parādi citiem!

Strauji tuvojas grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki STUDENTU PARADĪZE, tādēļ, lai gaidīšanu padarītu aizraujošāku, svētku organizatori izsludina video konkursu STUDETU REKORDI. Izdomā jebkādu rekordu, kādu vien studenta iztēle spēj radīt, nofilmē to un līdz 17. septembrim augšupielādē Youtube.com, kā arī atsūti pieteikumu uz paradizesvideo@gmail.com. Visi video tiks publicēti www.studentuparadize.lv, kā arī katru nedēļu labākie video tiks demonstrēti raidījumā SEMS.

Labāko rekordu autori saņems vērtīgas balvas: 1. Vieta – aizraujošu kruīza ceļojumu 4 personām pa Baltijas jūru kopā ar Tallink; 2. Vieta – neaizmirstamu lēcienu ar gumiju 2 personām no gaisa trošu vagoniņa; pārējās vietas saņems vērtīgas balvas no pludmales atpūtas centra „Brazīlija”.

Aizraujošākie video tiks noteikti pēc to skatījumu skaita, balsojumu skaita, kā arī žūrijas vērtējuma. Vairāk par konkursu, kā arī ar konkursa nolikumu iepazīsties šeit (http://www.studentuparadize.lv/konkurss/)

„Šādu konkursu izsludinām, jo vēlamies visiem parādīt, cik radoši un atraktīvi spēj būt studenti – kā zināms, studentu iztēlei un jaunības trakumam robežu nav! Arī STUDENTU PARADĪZE ir rekords, jo tie ir lielākie mācību gada atklāšanas svētki studentiem visā Baltijā, un šo rekordu ir radījuši studenti!” tā svētku projekta vadītājs Jānis Dāboliņš.

STUDENTU PARADĪZE ir grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki, kas 24. septembrī ar „Swedbank” jauniešu programmas OPEN atbalstu notiks Arēnā Rīga un vienos vairāk kā 10 000 jauniešu no visas Latvijas. Svētkos uz 8 skatuvēm uzstāsies vairāk kā 40 mākslinieki no ASV, Lielbritānijas un Latvijas. Par šī gada galvenajiem māksliniekiem atzīti: Dollarman (ASV)  - kurš uzstāsies ar tādām dziesmām kā Rock This Party, Sound Of Freedom u.c.; Londonas lielāko klubu DJ Gabbi Lopez (UK) un Latvijas alternatīvā roka leģendas „Pienvedēja Piedzīvojumi” (LV). Biļetes jau šobrīd nopērkamas Biļešu Servisa kasēs.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv